عمومیلباس مجلسی زنانه

استایل های مراسم عروسی برای پاییز

استایل های مراسم عروسی برای پاییز

استایل های مراسم عروسی برای پاییز :‌اگر یک زمان عالی برای ازدواج یا دعوت به عروسی وجود داشته باشد، آن وقت پاییز است. عروسی های پاییزی کاملاً مورد علاقه هستند، زیرا آنها فقط به شما اجازه می دهند تا زیبایی رنگ ها را به رخ بکشید. بنابراین اگر می‌خواهید در میان جمعیت در مراسم عروسی متمایز شوید، در مکان مناسبی هستید، زیرا ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا ایده‌های لباس عروسی پاییزی را امتحان کنید.

لباس جلسی نا متقارن

ما اغلب بین انتخاب ها گیر می کنیم – روشن یا تیره، کوتاه یا بلند، مینیمال یا شلوغ. گاهی اوقات (اگر نه همیشه)، ما راه حل هایی داریم. دیک لباس با ترکیبی از همه این ویژگی ها بر تن کنید.

استایل های مراسم عروسی برای پاییز

2. لباس سرشانه ای سبز زیتونی

سبز زیتونی رنگ ی است که همه از آن لذت می برند. ناگهان همه با لباس های جین سبز زیتونی ظاهر می شوند. این یک انتخاب رنگ جالب است – جسور و در عین حال ظریف است و آن منحنی ها را استتار می کند، و همه اینها را با شکستن کلیشه معمولی لباس مشکی کوچک معمولی. با این لباس یک طرفه که از شانه بیرون می‌آید با رگه‌هایی استفاده کنید که تعریفی ایجاد می‌کند و توجه را از بین می‌برد. یک کلاچ نقره ای و پمپ های هم رنگ به همراه داشته باشید.

استایل های مراسم عروسی برای پاییز

بیشتر بخوانید: چند نکته مهم برای پوشیدن لباس های مجلسی تک شانه

3. لباس توری زرد برای عروسی عصر پاییزی

در پاییز از پنجره خود به بیرون نگاه کنید، متوجه خواهید شد که تمام آن رنگ ها مربوط به تیره ترین سایه هایشان هستند – نارنجی سوخته، قرمزهای شعله ور، بنفش تیره و زرد روشن. اما می‌توانید هر کدام از این سایه‌ها را انتخاب کنید و با رنگ پاستلی خود را شبیه به دیزی بسازید. این لباس توری زرد با یقه هالتر و بافتنی روکش تنها لباسی است که شما نیاز دارید. برای تکمیل این مجموعه، موهای خود را به صورت موج های ساحلی، ساعت رزگلد و پمپ های نود مدل دهید.

استایل های مراسم عروسی برای پاییز

4. لباس کوتاه بورگوندی

بنفش تیره یا بورگوندی یکی از زیباترین سایه هاست که با پاییز همخوانی دارد. به جای گلدار، یک لباس ساده تا زانو با آستین کامل انتخاب کنید. برای مشخص کردن لباس، کمی جزییات، مانند سجاف ژولیده، کافی است. اگر موضوع و مکان اجازه می‌دهد، از پوشیدن چکمه‌های تا زانو نداشته باشید، زیرا اکنون به یک چیز بزرگ تبدیل شده است. یک کیف زنجیر کوچک و گوشواره نقره بپوشید و کمی آرایش دودی بزنید.

استایل های مراسم عروسی برای پاییز

5. لباس توری کوکتل سرخابی

لباس‌های کوکتل لزوماً به معنای پوشیدن لباس‌های جذاب و جذاب نیست. آنها می توانند ظریف و مینیمال و در عین حال جذاب باشند. یک لباس توری قرمز سرخابی یا سرمه‌ای به‌سبک بسته بندی، دارایی‌های شما را برجسته می‌کند و آن‌ها را در مکان‌های مناسب بلند می‌کند. این یک یقه V زیبا ایجاد می کند که به نشان دادن استخوان های زیبایی شما نیز کمک می کند. رژ لب قرمز و آرایش برهنه می تواند ایده جالبی در اینجا باشد.

استایل های مراسم عروسی برای پاییز

6. لباس عروسی مهمان پاییزی آستین دار

پارچه ساتن درخشندگی را به لباس اضافه می‌کند در حالی که جزئیات کشسان در قسمت پایین کمر و آستین‌ها آن را شبیه به لباسی می‌کند که شبیه لباس معمولی شما تا زانو نیست. ظاهر را با اکسسوری چاپ حیوانی مانند کلاچ و/یا پمپ به پایان برسانید تا شبیه یک دیوای کامل به نظر برسید.

استایل های مراسم عروسی برای پاییز

بیشتر بخوانید: اینگونه لباس مجلسی آستین بلند بپوشید

سخن آخر:

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده و بتوانید از این چند لباس پیشنهادی استفاده کرده و زیباترین استایل ها را برای خود بسازید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: کالکشن جذاب لباس مجلسی مدل ماسکی زنانه و دخترانه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

دکمه بازگشت به بالا