ست لباسعمومیمد لباس

نحوه ترکیب و ست رنگ ها در لباس های خود

نحوه ترکیب و ست رنگ ها در لباس های خود

نحوه ترکیب و ست رنگ ها در لباس های خود : آیا نمی دانید چگونه می توانید لباس های خود را ست کنید؟ با این ایده ها زندگی خود را آسان کنید.

نحوه ترکیب و ست رنگ ها در لباس های خود

اگر می‌خواهید چرخه رنگ مد را درک کنید پس، دوست من، قطعاً در وبلاگ مناسبی هستید زیرا ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

امروز در این مقاله قصد داریم به شما نشان دهیم که چگونه رنگ ها را به خوبی با هم تطبیق دهید تا کاملاً با شما مطابقت داشته باشند.

مهم است که درک بهتری از نحوه کار رنگ ها داشته باشید زیرا می توانید ظاهر خود را در نتیجه رنگ هایی که برای لباس های خود انتخاب می کنید ایجاد کنید یا آن را تغییر دهید.

اگر رنگ ها به خوبی کنار هم قرار نگیرند هر چقدر هم که لباس شما گران باشد، ظاهر شما آنطور که می خواهید ظاهر نمی شود.

اما نگران نباشید زیرا پس از مطالعه این مقاله کاملاً با چرخ رنگ مد آشنا خواهید شد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به پایین پیمایش کنید و آنچه را که ما برای شما آماده کرده ایم بررسی کنید.

نحوه ترکیب و ست رنگ ها در لباس های خود

چگونه بفهمیم چه رنگ هایی را با هم همآهنگ کنیم؟

استفاده از رنگ های مناسب و تطبیق کامل آنها می تواند مناسب باشد. انتخاب رنگ مناسب برای لباس چیزی است که شما را متمایز می کند.

و به همین دلیل است که رنگ و تئوری‌های آن نه تنها برای لباس‌ها، بلکه برای هر چیز دیگری مانند فضای داخلی، مو، آرایش و بسیاری موارد دیگر محور هستند.

برای توضیح بیشتر این موضوع، اجازه دهید ابتدا اساس کل این تئوری رنگ را درک کنیم.

چرخه رنگ:

چرخ رنگ اولین بار توسط سر آیزاک نیوتن در قرن هجدهم اختراع شد زمانی که او سعی کرد طیف رنگی را در یک چرخ متراکم کند و رابطه بین آنها را به صورت بصری نشان دهد.

چرخ به دسته های زیر تقسیم شده است در حالی که ما بر استفاده از آن برای لباس ها و لباس ها تمرکز خواهیم کرد، این نظریه جهانی است و تقریباً برای هر چیزی که با رنگ ها سروکار دارد کاربرد دارد.

نحوه ترکیب و ست رنگ ها در لباس های خود

رنگهای اصلی

قرمز، زرد و آبی هستند برای دستیابی به این سایه ها نمی توان دو رنگ را با هم ترکیب کرد. همه چیز دیگر از این رنگ ها گرفته شده است.

حتما بخوانید: 10 رنگ که به خوبی با لباس های قرمز ست می شوند!

رنگ های ثانویه

رنگ های ثانویه ترکیبی از رنگ های اصلی هستند. بنابراین، قرمز زرد = نارنجی، قرمز آبی = بنفش و آبی زرد = سبز.

رنگ های سوم

این رنگ ها ترکیبی از رنگ های اصلی و فرعی هستند با ترکیب این رنگ ها، سایه هایی مانند نعناعی، ​​رنگ های آبی، مرجانی و غیره به دست می آید.

رنگ های گرم و سرد

رنگ‌هایی مانند قرمز، نارنجی، زرد، قهوه‌ای و غیره رنگ‌های گرمی هستند این رنگ‌ها باعث می‌شوند که اندازه‌ها کوچک‌تر به نظر برسند.

و به همین دلیل است که بسیاری از ما وقتی می‌خواهیم لاغرتر به نظر برسیم ترجیح می‌دهیم از رنگ‌های گرم‌تر استفاده کنیم رنگ‌های سرد، مانند رنگ‌های آبی، بنفش، سبز و غیره، رنگ‌های آرامش‌بخش هستند.

نحوه ترکیب و ست رنگ ها در لباس های خود

رنگ های خنثی

رنگ های خنثی به خودی خود قابل توضیح هستند آنها فقط خاموش، ساده و رام هستند. مشکی، خاکستری، سفید، مایل به سفید، مایل به قرمز و غیره در دسته خنثی قرار می گیرند.

نحوه ترکیب و ست رنگ ها در لباس های خود

اصول تطبیق رنگ ها چیست؟

یک اصل اساسی برای ست کردن لباس‌هایتان یا هر چیز دیگری، ترکیب رنگ‌هایی است که همآهنگ هستند. و این همان چیزی است که باید هنگام طراحی یا چیدن لباس هایمان به خاطر بسپاریم.

رنگ های مکمل

قرمز و سبز، بنفش و زرد، آبی و نارنجی رنگ‌های مکمل، همانطور که از نامش پیداست، وقتی با هم ترکیب شوند بهترین عملکرد را دارند.

اینها دقیقاً مخالف یکدیگر در چرخه رنگ هستند. آنها ممکن است جسورانه به نظر برسند، اما خروجی ها عالی خواهند بود. اگر دقت کنید لباس های بهاره و تابستانه شما بیشتر از رنگ های مکمل طراحی شده اند.

در حالی که برخی ممکن است علیه این مفهوم استدلال کنند اما در واقع یک موضوع انتخابی است زیرا برخی دوست دارند اظهارات جسورانه ای داشته باشند.

اصول تطبیق رنگ ها چیست؟

رنگ های مشابه

تطبیق دو یا سه سایه پیوسته روی چرخه رنگ که به خوبی با یکدیگر ترکیب می شوند، تطبیق رنگ مشابه نامیده می شود. وقتی کل لباس را بر این اساس کنار هم می گذارید، هم چشمگیر و هم شیک به نظر می رسد.

اگر نمی‌دانید که چگونه کت نارنجی یا شتری خود را مدل دهید یک سایه در دو طرف رنگ در چرخه رنگ انتخاب کنید و با آن کار کنید.

رنگ های مشابه

ترکیب رنگ عالی برای لباس:

نگه داشتن آن در خانواده شعاری است که باید به خاطر بسپارید. ایمن ترین راه برای انجام این کار، ترکیب سایه های مختلف یک رنگ است با این حال به ناچار خیلی زود یکنواخت و خسته کننده می شود.

به یاد دارید که چگونه رنگ های مکمل را مورد بحث قرار دادیم؟ (قرمز و سبز، بنفش و زرد، آبی و نارنجی.) با ترکیبی از این رنگ ها بازی کنید وقتی کنار هم قرار می گیرند عالی به نظر می رسند.

ظاهر تک رنگ

به نظر بی‌معنی است زیرا فقط یک رنگ در همان سایه برای کل لباس است. با این حال، به دلایل واضح، سخت ترین کار است. خبر خوب این است که ظاهرهای تک رنگ ظاهر شده اند و دیگر عجیب به نظر نمی رسند.

با رنگ‌های راحت و خنثی مانند خاکستری، آبی، سفید و مشکی شروع کنید، سپس به رنگ‌های پاستلی بروید. ظاهر تک رنگ را می توان بسته به فصل یا مناسبت سفارشی کرد.

اگر یک استایل رسمی است، به رنگ‌های خنثی، آبی یا سفید بچسبید در غیر این صورت در صورت تمایل رنگ‌های پاستلی، زرد یا حتی سایه‌های روشن‌تر را بررسی کنید.

ظاهر تک رنگ

یک رنگ در یک زمان

اگر یک لباس طرح دار است اجازه دهید چاپ کار را به خود بگیرد چاپ ها و الگوها معمولاً ترکیبی از یک یا چند رنگ هستند، بنابراین باید آن را کنار بگذارید.

یک رنگ در یک زمان

رنگ لباس را با رنگ پوست خود مطابقت دهید

اگر رنگ سبزه یا زرد رنگی دارید رنگ‌هایی را از سمت سردتر انتخاب کنید، مانند خاکستری، آبی سرمه‌ای، سایه‌های مختلف سبز، آبی، زمردی، شرابی و غیره.

سایه های روشن یا گرم تر قهوه ای، مرجانی، عسلی، طلایی، کهربایی، مایل به قرمز و غیره را انتخاب کنید زیرا در این رنگ پوست عالی به نظر می رسند.

همه گفته‌ها و انجام‌ها، یک راه ایده‌آل برای انجام این کار این است که همیشه تعادلی بین رنگ‌های گرم و سرد ایجاد کنید. همین امر در مورد آرایش چشم شما نیز صدق می کند.

رنگ لباس را با رنگ پوست خود مطابقت دهید

وقتی در شک هستید – رنگ خنثی را انتخاب کنید

برخی از افراد ترجیح می‌دهند که با انتخاب رنگ‌هایشان کم‌رنگ شوند و در نهایت فقط سایه‌های خنثی را انتخاب می‌کنند.

اگر این شما هستید و نمی خواهید به شدت تغییر کنید، از یک رنگ سرد یا گرم استفاده کنید و بقیه موارد را خنثی بگذارید همیشه بهترین کار این است که آن را به همین شکل نگه دارید!

لباس پوشیدن فقط به معنی انداختن تکه های لباس تصادفی روی بدن نیست این در واقع یک هنر است و نیاز به تلاش اندیشمندانه دارد.

رنگ خنثی را انتخاب کنید

مطمئنا چرخه رنگ مد چشم خیلی ها را باز کرده و باعث شده است که اهمیت رنگ ها و ترکیب آنها را در لباس ببینند.

این مهم است که بدانید چگونه رنگ ها را با لباس های خود ترکیب و همآهنگ کنید تا شخصیت خود را بهتر نشان دهید. به عنوان یک پوشنده، باید بتوانید در رنگ های لباس خود احساس راحتی کنید و اجازه دهید در مورد شما صحبت کنند.

نحوه ترکیب و ست رنگ ها در لباس های خود
نحوه ترکیب و ست رنگ ها در لباس های خود
نحوه ترکیب و ست رنگ ها در لباس های خود
نحوه ترکیب و ست رنگ ها در لباس های خود
نحوه ترکیب و ست رنگ ها در لباس های خود

(1) لباس های رنگی را چگونه با هم ست کنیم
لباس های رنگی را چگونه با هم ست کنیم - بازرگانی پوشاک عمده امی ارزان ترین قیمت پوشاک استوک نو


(2) اصول ست کردن رنگ لباس جدول رنگ های
اصول ست کردن رنگ لباس جدول رنگ های ست ایده آل مگ


(3) اصول ست کردن رنگ لباس - ویرگول
اصول ست کردن رنگ لباس - ویرگول


(4) هر رنگ لباس با چه رنگ هایی ست میشود عکس
هر رنگ لباس با چه رنگ هایی ست میشود عکس


(5) شیکترین ست کردن و ترکیب رنگ ها در مد و
شیکترین ست کردن و ترکیب رنگ ها در مد و استایل [وقت مد]


(6) رنگ های مکمل برای ست کردن رنگ لباس
رنگ های مکمل برای ست کردن رنگ لباس کدامندبنفش،سبز،مشکی و


(7) نحوه ست کردن لباس زنانه - آموزش ست کردن
نحوه ست کردن لباس زنانه - آموزش ست کردن لباس برای خانمها


(8) راهنمای ست کردن رنگ لباس ها با یکدیگر
راهنمای ست کردن رنگ لباس ها با یکدیگر اصول ست کردن رنگها - مجله کوروش


(9) نحوه و روش ست کردن تیپ و استایل خانم ها
نحوه و روش ست کردن تیپ و استایل خانم ها و آقایان مطابق چرخه ی رنگ ایتن، ترند مدروز - تیپکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

دکمه بازگشت به بالا