اکسسوریعمومی

آموزش استفاده از دکمه سر آستین

آموزش استفاده از دکمه سر آستین

آموزش استفاده از دکمه سر آستین :‌ما می دانیم که با گزینه های بی پایانی که امروزه در بازار دارید، گرفتن بهترین جفت دکمه سر دست ممکن است کمی دشوار باشد. اما وقتی اینجا هستیم نگران نباشید. از آموزش پوشیدن دکمه سرآستین بر روی یک پیراهن معمولی گرفته تا آشنایی شما با روش‌های عالی برای پوشیدن آن‌ها با پیراهن‌های سرآستین فرانسوی، همه آن‌ها را پوشش داده‌ایم.

انواع دکمه سرآستین

قبل از اینکه به «چگونه باید» بپردازیم، ابتدا انواع دکمه سرآستین های موجود را بررسی می کنیم. این به شما امکان می دهد نمایشگاهی را انتخاب کنید که مناسب با سلیقه و نیاز شما باشد. پس ادامه مطلب را بخوانید تا متوجه شوید:

با قابلیت بسته شدن متغیر

این نوع دکمه سرآستین بسیار رایج است. مردم اغلب آن را می خرند زیرا بسیار امن است و پوشیدن آن بسیار آسان است.

آموزش استفاده از دکمه سر آستین

زنجیری

اگر به اکسسوری علاقه زیادی دارید، این نوع دکمه سرآستین قطعا برای شما مناسب است. دکمه سرآستین های زنجیره ای نه تنها سنتی هستند، بلکه بسیار متنوع هستند. چگونه دکمه سرآستین زنجیری بپوشیم؟ قسمتی از دکمه سرآستین که قابل مشاهده است در دو طرف سرآستین قرار می گیرد و سپس این دو قسمت توسط زنجیر سرآستین به هم متصل می شوند تا از حرکت با مشکل جلوگیری شود.
در مورد دکمه های سرآستین نیز بازار پر از طرح های متعدد است. شما یک قطعه طراح می خواهید یا به دنبال یک قطعه ظریف هستید.

آموزش استفاده از دکمه سر آستین

برگشت ثابت

این دکمه‌های سرآستین بسیار سنتی هستند، بنابراین بله، برای مناسبت‌های خاص، به‌ویژه عروسی و موارد مشابه مناسب هستند. علاوه بر این، آنها طولانی مدت هستند و می توانید هر روز به آنها اعتماد کنید. پشت و پست این دکمه سرآستین تنها یک قسمت است و این قسمت پشت لوازم جانبی محکم می شود.

آموزش استفاده از دکمه سر آستین

پشت نهنگی

اگر می خواهید ظاهری ظریف و همچنین شیک را امتحان کنید، دکمه سرآستین های پشت نهنگ عالی هستند. اندازه آنها کوچک است و به راحتی پوشیده می شوند. پست این دکمه سرآستین توخالی است که به تطبیق پذیری آن نیز می افزاید.

آموزش استفاده از دکمه سر آستین

گل میخ

این دکمه های سرآستین تا حدودی شبیه به پشت نهنگ ها هستند. آنها جمع و جور و کوچک هستند. افرادی که مایلند به آن ظاهر مینیمالیستی بروند، قطعا باید اینها را دریافت کنند. آنها وزن سبکی دارند و تقریباً برای همه لوازم جانبی مناسبی هستند.

آموزش استفاده از دکمه سر آستین

گلوله برگشت

پشت گلوله با داشتن یک مجموعه سیلندر در میان دو میله که برای محکم کردن دکمه‌های سر دست پیچ خورده‌اند، ساده است و هنوز هم قابل توجه به نظر می‌رسد. اگر از طرفداران پرشور عبارت “کمتر است بیشتر” هستید، اینها برای شما مناسب است.

آموزش استفاده از دکمه سر آستین

توپی

این دکمه‌های سرآستین که به راحتی پوشیده می‌شوند، تنوع زیادی برای انتخاب شما دارند. دکمه‌های سرآستین برگشت توپ مختلف از نظر اندازه و طراحی متفاوت هستند، اما مطمئن می‌شوند که کاملاً براق و جذاب هستند. و بهترین بخش؟ در حالی که دکمه سرآستین را از سوراخ های کاف وارد می کنید، می توانید به راحتی به توپ فشار دهید.

آموزش استفاده از دکمه سر آستین

بیشتر بخوانید: چگونه می توان رنگ، پارچه و الگوی مناسب کت و شلوار را انتخاب کرد

آموزش استفاده از دکمه سرآستین

در این قسمت آموزش استفاده از دکمه سر آستین را خواهید دید. اگر نمی‌دانید چگونه دکمه‌های سرآستین را با سرآستین‌های دوتایی بپوشید، سرآستین را مرتب به عقب تا کنید. در حین انجام این کار، حواستان به لبه‌های گوشه کاف که نزدیک به انگشتان شماست باشد. اطمینان حاصل کنید که آنها را به گونه ای تا کنید که آستر یکنواخت کاملاً تشکیل شود. با این حال، اگر در مورد نحوه پوشیدن دکمه سر دست با یک پیراهن تک سرآستین سردرگم هستید، نگران نباشید. این مرحله حتی مورد نیاز نخواهد بود.

آموزش استفاده از دکمه سر آستین

اطمینان حاصل کنید که سوراخ های هر طرف کاف برای قرار دادن آسان لوازم جانبی در یک راستا قرار دارند.
همیشه مطمئن شوید که قسمت تزئینی دکمه سرآستین وقتی بازوها در کناره های قاب شما هستند به سمت بیرون نمایش داده شود. و قسمت باقیمانده از مواد لوازم جانبی باید از لایه های پارچه کاف عبور کند و سپس درست در طرف مقابل محکم شود. اما همیشه بدانید که از آنجایی که تعداد زیادی دکمه سرآستین در شکل ها و اندازه های مختلف وجود دارد، نحوه محکم کردن آنها ممکن است همیشه کمی متفاوت باشد.

چه نوع پیراهنی را با دکمه سر دست می پوشید؟

پیراهن‌های فرانسوی که پیراهن‌های دو سرآستین نیز نامیده می‌شوند، معمولاً از آن دسته از پیراهن‌هایی هستند که دکمه سرآستین را با آن‌ها می‌پوشند. بله، دلیلی پشت آن وجود دارد. این پیراهن ها دارای سرآستین های اضافی بلند هستند. این پارچه اضافی را می توان به عقب تا کرد تا بالای قسمت سرآستین پیراهن قرار بگیرد. همچنین کناره های سرآستین در این پیراهن ها بدون دکمه برای اتصال به سرآستین ها باقی مانده است. در عوض، چند سوراخ در دو طرف سرآستین وجود خواهد داشت که می توانید دکمه سرآستین خود را در آن وارد کنید.

آموزش استفاده از دکمه سر آستین

بنابراین، هنگامی که تنظیم دکمه سرآستین در این پیراهن را تمام کردید، همه می‌توانید با این ظاهر فوق‌العاده کلاسیک و مجلسی همراه شوید. اگرچه یک سرآستین فرانسوی پیشنهاد می‌شود، اما دکمه‌های سرآستین با پیراهن‌هایی که یک سرآستین نیز دارند به خوبی ست می‌شوند. و همچنین، این تنوع همیشه به راحتی در فروشگاه ها موجود است. بنابراین برای داشتن حالتی معمولی تر و آرام تر، قطعا می توانید این یکی را امتحان کنید.

بیشتر بخوانید:نحوه پوشیدن کت و شلوار خاکی برای آقایان

چگونه با پیراهن معمولی دکمه سرآستین بپوشیم؟

آیا نمی دانید چگونه دکمه سرآستین را روی یک پیراهن معمولی بپوشید؟ در زیر برخی از مراحلی که باید دنبال کنید آورده شده است.

به سراغ آستین های پیراهن بروید و سرآستین های آن ها را به هم بچسبانید تا قسمت های داخلی آن را فشار دهید.
حالا دکمه سرآستین را داخل سوراخ های کاف فشار دهید. همانطور که قبلا ذکر شد، اطمینان حاصل کنید که وقتی بازوهای شما در کنار هستند، قسمت تزئینی دکمه سرآستین باید درست به بیرون باشد.
سپس، بر اساس سبک دکمه سرآستین، آن را درست پشت سرآستین محکم کنید. وویلا! اکنون، شما برای رفتن آماده اید!

آموزش استفاده از دکمه سر آستین

بیشتر بخوانید: چه پیراهنی با کت و شلوار طوسی بپوشیم؟

چه زمانی باید از پوشیدن دکمه سر دست خودداری کرد؟

اکنون که ایده خوبی در مورد پوشیدن این دکمه سرآستین دارید، اجازه دهید دریابیم که چه زمانی آنها را نپوشیم.

خوب، آنها را هر روز نپوشید. دکمه سرآستین شما باید برجسته باشد. اگر هر روز آنها را بپوشید، اهمیت خود را از دست خواهند داد.
اگر دکمه سرآستین شما فرسوده به نظر می رسد، بهتر است آن را داخل پیراهن خود قرار دهید. با توجه به اینکه آن اکسسوری ها را در مناسبت های خاص می پوشید، زمانی که علائم پیری را نشان می دهند نباید آن ها را تگ کنید. این فقط ظاهر شما را خراب می کند.
از دکمه سرآستین هایی استفاده نکنید که با ساعتی که می خواهید بپوشید و سگک کمربند و سایر فلزات موجود در ظاهر شما همخوانی ندارد.
گره همیشه باید یقه پیراهن شما را تعریف کند. اگر نه، بهتر است از پوشیدن آنها خودداری کنید.
هنگامی که دکمه سرآستین شما تغییر شکل داده است، بهتر است از پوشیدن آنها خودداری کنید. این به این دلیل است که آنها نه تنها بر ظاهر شما تأثیر منفی می گذارند. محکم کردن سرآستین ها نیز برای شما دشوار خواهد بود.

سخن آخر:

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده و بتوانید بهترین استفاده را از دکمه سر دست خود داشته باشید . همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: راهنمای خرید کت و شلوار مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − شش =

دکمه بازگشت به بالا