استایل زنانهعمومی

15 مدل دامن را ببینید

15 مدل دامن را ببینید

15 مدل دامن را ببینید :‌اگر به دنبال انواع مختلف دامن هستید، خوشحال خواهید شد که بدانید گزینه های زیادی وجود دارد. این بدان معناست که گزینه های شما برای آزمایش ظاهرهای مختلف با پوشیدن دامن نیز بی پایان است. به همین منظور امروز در این مقاله قصد داریم انواع دامن ها را به شما معرفی کنیم و به شما کمک کنیم همه آنها را بهتر انتخاب کنید.

1. دامن فلر

دامن گشاد بسیار شبیه دامن A-line است، با این تفاوت که بیشتر کوتاه است و خیلی بیشتر از A-line شما گشاد می شود. همانطور که به سمت پایین حرکت می کند، به سمت بیرون می چرخد ​​و پایین شما را می پوشاند. هنگامی که یک دامن گشاد را حالت می دهید، یک تاپ مناسب بپوشید تا شبح خیلی پهنی ایجاد نکنید.

15 مدل دامن را ببینید

2. دامن جارویی

دامن های جارویی در دهه 70 و 80 محبوبیت زیادی داشتند. اما، درست مانند هر چیز دیگری از آن دوران، آنها در حال بازگشت هستند، به خصوص برای افرادی که عاشق هر چیزی هیپی یا بوهو هستند. بنابراین، اگر در حال و هوای یک ماجراجویی بوهمیایی هستید، ادامه دهید و این زیبایی چروکیده را انتخاب کنید. استایل دادن به آن آسان است و حال و هوای مناسبی را ایجاد می کند.

15 مدل دامن را ببینید

3. دامن کوتاه

یکی از دامن هایی که برای اکثر نسل ها عزیز باقی می ماند دامن مینی است. همانطور که از نامش مشخص است، تا نیمه پایین ران شما می ایستد و مستقیماً بریده می شود. پارچه‌های مختلفی دارد، اما چرم، رکسین و جین به خوبی با این سبک ست می‌شوند.

15 مدل دامن را ببینید

4. دامن چین دار

در این سبک پارچه دور کمر جمع شده و دوخته می شود تا چین هایی ایجاد شود. دامن های چین دار معمولاً در پارچه های سبک تری مانند ارگانزا، ابریشم و ساتن تولید می شوند، زیرا پارچه های ضخیم تر می توانند چین ها را بادکنک کرده و شکلی نامناسب به آن ها بدهد.

15 مدل دامن را ببینید

5. دامن ماکسی

دامن های ماکسی بلند و معمولاً کم کمر هستند. آنها براق هستند، زیر ناف شما پوشیده می شوند و از پشت ساق پا پایین می آیند. آنها کمی با دامن های بلند شما متفاوت هستند و برای خانم های بلند قد عالی به نظر می رسند. آنها البته جزء اصلی تابستان هستند.

15 مدل دامن را ببینید

6. دامن بلند

دامن های بلند، درست مانند دامن های ماکسی، تا مچ پا می روند. با این حال، آنها مانند ماکسی ها باریک یا مستقیم نیستند. آنها فقط بلند هستند و در انواع طرح ها و پارچه ها عرضه می شوند.

15 مدل دامن را ببینید

7. دامن A-Line

دامن های A-line برای مهمانی ها عالی هستند زیرا بسیار زیبا هستند. آنها معمولاً تا روی زانو هستند اما در همه اندازه ها وجود دارند. به همین دلیل است که این یکی از پرطرفدارترین الگوها است. در حالی که خط کمر صاف می ماند، خط پاچه با حرکت به سمت پایین کمی بزرگ می شود.

15 مدل دامن را ببینید

8. دامن توتو

دامن های توتو در اصل برای اکثر ما یک لباس باله و یک لباس تولد دوران کودکی بود. حتی اگر آنها هنوز در آن تنظیمات پوشیده می شوند، طراحان نیز راه هایی برای پوشیدن آنها مانند سایر دامن ها پیدا کرده اند. آنها ممکن است جزء اصلی روزمره نباشند، اما مطمئنا یک ایده عالی برای لباس مهمانی هستند.

15 مدل دامن را ببینید

9. دامن اسکیت باز

دامن های اسکیت باز کوتاه، زیبا و شیک هستند. آنها ترکیبی سرگرم کننده از دامن های A-line و دایره ای هستند، با این تفاوت که کوتاه تر هستند. دامن های اسکیت کار سنگینی نیستند و به دلیل پارچه های سبکی که در ساخت آن ها استفاده می شود، حال و هوای بسیار غیررسمی دارند. آنها برای گردش با دوستان، قرار ملاقات یا مهمانی مناسب هستند.

15 مدل دامن را ببینید

10. دامن مجلسی

یک دامن لباس مجلسی از زیر کمر شما بادکنک می کند و تا پای شما پایین می آید. با این حال، قد مچ پا و دامن های لباس مجلسی نامتقارن هستند که در حال حاضر مد هستند.

15 مدل دامن را ببینید

11. دامن دور پیچ

دامن‌ها بدون کشش دور کمر هستند و بسیار شبیه سارافون هستند. فقط باید آنها را دور خود بپیچید و از یک طرف آن را ببندید. آنها برای روزهای تابستانی در ساحل عالی هستند.

15 مدل دامن را ببینید

12. دامن حلقه دار

دامن های حلقه ای در دوران ویکتوریا به وجود آمدند و به معنای واقعی کلمه یک حلقه دوخته شده در اطراف خط پاچه در پایین داشتند. آنها در زمان های قدیم یک لباس سنتی برای زنان بودند و دو یا سه لایه به آنها دوخته می شد که با روکش توری تکمیل می شد.

15 مدل دامن را ببینید

13. دامن باله

دامن باله تفاوت چندانی با دامن توتو شما ندارد. فقط کوتاه تر و دایره ای تر است. دامن‌های باله معمولاً در رنگ‌های پاستلی و ته‌رنگ‌های کم‌رنگ هستند. با این حال، اگر کمی به اطراف نگاه کنید، می توانید آنها را در انواع رنگ ها در بازار پیدا کنید.

15 مدل دامن را ببینید

14. دامن مدادی

دامن های مدادی باریک و صاف هستند و معمولاً وقتی پایین می آیند مخروطی هستند. می توانید آنها را به صورت رسمی و غیر رسمی بپوشید – بسته به پارچه و طرح دامن.

15 مدل دامن را ببینید

15. دامن کمر بلند

دامن های کمردار می توانند ترکیبی از مدل های مختلف دامن باشند. بر خلاف سایر دامن‌ها، بند کمر بالای ناف شما قرار می‌گیرد و همین جزئیات کوچک دنیای متفاوتی را در لباس ایجاد می‌کند. دامن‌های A-line، اسکیت‌باز، جین، مدادی و مینی با کمر بلند به‌طور بی‌عیب و نقصی شیک هستند.

15 مدل دامن را ببینید

به همان اندازه که مدل دادن و پوشیدن دامن آسان است، قبل از تصمیم گیری در مورد لباس باید به نکاتی توجه کنید. به عنوان مثال، باید مطمئن شوید که مدل دامن شما تیپ بدنی شما را برجسته می کند. در زیر چند نکته ذکر شده است که باید در این زمینه به خاطر بسپارید.

سخن آخر:

در این لیست سعی کرده ایم بهترین دامن ها را به شما معرفی کنیم. همچنین در مطلب آیا دامن مناسب با فرم بدن خودتان را میدانید؟ سعی کرده ایم به نکات دیگری بپردازیم. با نظرات خود ما را یاری کنید.

15 مدل دامن را ببینید
15 مدل دامن را ببینید
15 مدل دامن را ببینید
15 مدل دامن را ببینید
15 مدل دامن را ببینید

(1) 70 مدل دامن بلند جدید 1401 - زیبامون
70 مدل دامن بلند جدید 1401 - زیبامون


(2) مدل دامن کوتاه 2019 جدیدترین مدلهای
مدل دامن کوتاه 2019 جدیدترین مدلهای دامن زنانه و دخترانه مجلسی


(3) 75 مدل دامن کوتاه دخترانه و زنانه در
75 مدل دامن کوتاه دخترانه و زنانه در انواع طرح و رنگ های جذاب


(4) مدلهای جدید دامن مشکی مجلسی مدل دامن
مدلهای جدید دامن مشکی مجلسی مدل دامن مشکی مجلسی کوتاه و بلند


(5) مدل دامن فون مجلسی مدل دامن فون شیک
مدل دامن فون مجلسی مدل دامن فون شیک ویژه سال 2021 - 1400


(6) 21 مدل دامن دخترانه شیک و با کیفیت
21 مدل دامن دخترانه شیک و با کیفیت قیمت روز 2021 - بای شیا


(7) 70 مدل دامن کوتاه جدید و شیک 2022 - زیبامون
70 مدل دامن کوتاه جدید و شیک 2022 - زیبامون


(8) مدل دامن بلند زنانه کلوش 2019 مدلهای
مدل دامن بلند زنانه کلوش 2019 مدلهای جدید و بهاره دامن بلند زنانه و دخترانه


(9) مدل دامن زمستانی با طراحی خاص و متفاوت
مدل دامن زمستانی با طراحی خاص و متفاوت


(10) مدل دامن بلند دخترانه شیک ترین مدل
مدل دامن بلند دخترانه شیک ترین مدل های دامن بلند با طرح های زیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا