دنیای مدعمومی

10 راه برای خوش استایل به نظر رسیدن با تی شرت مردانه

10 راه برای خوش استایل به نظر رسیدن با تی شرت مردانه

10 راه برای خوش استایل به نظر رسیدن با تی شرت مردانه : به اطراف خیابان های شهری که در آن زندگی می کنید نگاه کنید. به احتمال زیاد مردانی را خواهید دید که تی شرت های گشاد، پر سر و صدا یا رنگ و رو رفته به تن دارند.

واقعیت این است که می توانید تی شرت بپوشید و عالی به نظر برسید در کمد لباس هر مرد جایی برای یک تی شرت وجود دارد. شما فقط باید اسرار زیبا به نظر رسیدن را بدانید که در جزئیات پنهان است. تی شرت ممکن است در نگاه اول یک لباس ساده به نظر برسد اما در واقع چیزی جز…

10 راه برای خوش استایل به نظر رسیدن با تی شرت مردانه

به همین دلیل است که امروز ده راز زیبای تی شرت را با شما در میان می گذارم .

واقعیت این است که بسیاری از کارکردها به کت و شلوار و کراوات خوب قدیمی یا حداقل یک پیراهن آستین بلند با یقه نیاز دارند. اگر و فقط در صورتی که رویداد غیررسمی باشد تی شرت ها گزینه ای هستند.

سعی نکنید لباس را به چالش بکشید و یک تی شرت در دفتر یا عروسی دوست خود بپوشید، مگر اینکه به طور خاص از شما خواسته شود مهم نیست چقدر خوب به نظر می رسید یا چقدر در آن احساس اعتماد دارید.

تی شرت ها زمان و مکان خاص خود را دارند، درست مانند دمپایی ها یا کت های جین. اگر می خواهید دیگران به شما احترام بگذارند همیشه به مناسبت ها احترام بگذارید.

نکته شماره 2 تی شرت نوع بدن خود را بشناسید

بنابراین، اگر یک قانون ساده هستید ، چگونه در یک تی شرت خوب به نظر برسید؟ شما باید پنج فرم اصلی بدن مردانه را بشناسید و بدانید که کدام یک را می‌توانید بسنجید تا شانس خود را برای خوش‌تیپ به نظر رسیدن بسنجید. واقعیت سخت این است که اولین تی شرتی که امتحان می کنید احتمالاً تمام فرم ها و اندازه های بدن را خوشایند نخواهد کرد.

اگر مردی تنومند یا نسبتاً درشت اندام هستید احتمالاً از وزن اضافی در ناحیه میانی خود آگاه هستید یک تی شرت تنگ این موضوع را به خوبی پنهان نمی کند. اگر لاغر هستید یک تی شرت ممکن است لاغری بازوها و بالاتنه شما را برجسته کند.

چرا باید اینقدر به تناسب اندام اهمیت دهید؟ زیرا تناسب جزء اصلی این استایل است لباس هایی که به درستی تناسب دارند، چهره مردانه شما را به نمایش می گذارند در حالی که لباس های نامناسب آن را پنهان می کنند.

وقت خود را صرف پیدا کردن یک مارک تی شرت کنید که مناسب تیپ بدن شما باشد هدر ندهید .

10 راه برای خوش استایل به نظر رسیدن با تی شرت مردانه

تی شرت یقه V ؟

یقه های V در مردان خوش اندام بهترین ظاهر را دارند برش عمیق بر روی قفسه سینه تاکید می کند و نشان می دهد. یقه V، کنایه از قد را ایجاد می کند و گردن کوتاه یا صورت باریک را متعادل می کند.

یقه‌های هفت شکل برای مردانی با فرم بدنی نسبتا درشت نازک‌تر گزینه بهتری هستند این استایل گردن شما را چندان آشکار نمی کند آنها توجه کمتری را به سمت بالاتنه شما جلب می کنند که اگر مدتی است که به باشگاه نرفته اید خوب است.

تی شرت با نوع پارچه مناسب را انتخاب کنید

پارچه پیراهن یک عامل کلیدی در تعیین کیفیت آن است اگر می خواهید در یک تی شرت جذاب به نظر برسید جنس آن باید عالی باشد دو تی شرت ممکن است از نظر طرح و رنگ یکسان باشند اما یکی با پارچه بهتر از دیگری برتری دارد.

مانند تمام اقلام لباسی که خرید می کنید همیشه برچسب روی تی شرت را بخوانید من مطمئن هستم که شما قیمت را بررسی می کنید اما همچنین باید به دنبال اطلاعات در مورد مواد باشید. تی شرت ها معمولاً 100٪ پنبه یا ترکیبی از پنبه-پلی هستند اما پارچه های خاص دیگری نیز وجود دارند که ممکن است حتی بهتر به شما کمک کنند.

بامبو: پارچه ای نرم و قابل تنفس که به پیراهن درخشندگی خوبی می بخشد. در درجه اول برای لباس های گران قیمت استفاده می شود.

مرینوس: پشمی با کیفیت بالا و ریز بافت که اغلب برای پیراهن های مردانه گران تر استفاده می شود. یک تی شرت 100% مرینو می تواند یک هفته کامل بدون شستشو بدون بو بماند.

10 راه برای خوش استایل به نظر رسیدن با تی شرت مردانه

جرسی: یک ماده انعطاف پذیر و راحت ساخته شده از ترکیبی از پنبه و پارچه مصنوعی.

پیما: بالاترین درجه پنبه; در برابر پر شدن یا محو شدن مقاومت می کند و همچنین پس از هر بار سایش نرم تر می شود.

ترکیبات کتان: کتانی قوی ترین الیاف طبیعی جهان در نظر گرفته می شود. مخلوط‌های کتانی اغلب صاف‌تر و ابریشمی‌تر از پنبه خالص به نظر می‌رسند. احتیاط: کتانی به راحتی چروک می شود.

پارچه های کشسان؛ این پارچه ها برای لباس های تمرینی محبوب هستند این پارچه ها پس از چندین بار شستشو مقاومت زیادی ایجاد می کنند. آنها همچنین شکل لباس را حفظ می کنند و پیراهن را برای پوشیدن راحت تر می کنند.

نکته: پارچه هر چه که باشد، تی شرت فوق العاده نازک یا سبک نگیرید .

مشکل اینجاست که ممکن است در واقع یک زیر پیراهن به جای یک تی شرت قانونی باشد. همچنین پیشنهاد می‌کنم از پارچه‌های پرفورمنس مصنوعی استفاده نکنید، مگر زمانی که در حال دویدن یا ورزش هستید. این پارچه‌ها براقیت مشخصی دارند که باعث می‌شود آن‌ها حتی در محیط‌های غیررسمی کمی بی‌رنگ به نظر برسند.

10 راه برای خوش استایل به نظر رسیدن با تی شرت مردانه

رنگ های ایده آل برای کمد لباس مردانه

این رنگ ها طیف وسیعی از رنگ ها را تکمیل می کنند در صورت شک، گزینه های خود را به لیست رنگ های زیر محدود کنید.

✅ خاکستری: خاکستری راهی برای همآهنگی با اکثر ترکیبات لباس دارد خاکستری به شما این آزادی را می دهد که از نظر کل لباس روشن تر یا تیره تر شوید. همچنین اگر خوش اندام باشید فیزیک شما را افزایش می دهد.

✅ سفید: تی شرت های سفید ساده پایه و اساس بسیاری از کمد لباس های مردانه است. در مورد رنگ سفید بیشتر مراقب باشید زیرا زیرپیراهن ها اغلب به شکل یقه های سفید هستند.

✅ سرمه ای : آبی سرمه ای در طول روز به مشکی ترجیح داده می شود هنگامی که تی شرت را با شلوار جین تیره ست می کنید این رنگ برای ظاهر تک رنگ نیز مناسب است.

رنگ های ایده آل برای کمد لباس مردانه

✅ مشکی: مشکی می تواند گزینه ای همه کاره برای لباس های تیره تر باشد. فقط توجه داشته باشید که تی شرت های مشکی ممکن است به مرور زمان به رنگ خاکستری کهنه و فرسوده تبدیل شوند.

من توصیه می کنم با رنگ های بالا شروع کنید، اما هنوز اشکالی ندارد که با راه راه های پررنگ و رنگ های جایگزین آزمایش کنید. فقط بررسی کنید که برای شما جذاب به نظر می رسد، با بقیه لباس های شما کار می کند و در آن احساس اطمینان می کنید.

راهنمای من را در زیر برای نسبت رنگ‌هایی که توصیه می‌کنم با آن شروع کنید، بررسی کنید و در اینجا به طور عمیق در مورد پیراهن‌هایی که یک مرد باید داشته باشد.

آخرین چیزی که هنگام انتخاب تی شرت باید در نظر داشته باشید، اطمینان از سازگاری آنها با بقیه کمد لباس شما است. هیچ لباسی به صورت مجزا وجود ندارد و ساختن یک کمد لباس برای صرفه جویی در زمان پول و فضای کمد کلیدی است.

هنگامی که می خواهید در یک تی شرت زیبا به نظر برسید مهمترین جنبه هایی که باید در نظر داشته باشید بافت و رنگ است.

اکثر تی شرت ها از پنبه ساده و صاف و بدون بافت قابل تشخیص برای کسی که در فاصله معمولی صحبت می کند تولید می شود توصیه می‌کنم از این هنجار متفاوت نباشید زیرا بافت لباس‌های دیگر مانند ژاکت پشمی یا پیراهن فلانل را از بین می‌برد.

رنگ های ایده آل برای کمد لباس مردانه

نکته شماره 10 تی شرت پیراهن خود را به درستی تا کنید

یاد بگیرید که چگونه تیشرت را آسان و سریع تا کنید اکنون شما یک تی شرت عالی برای حفظ سرمایه خود دارید در اینجا نحوه جلوگیری از چین و برآمدگی های عجیب و غریب در پیراهن های خود در شش مرحله ساده آورده شده است:

✅ پیراهن خود را رو صاف روی زمین بگذارید و هر گونه چین و چروک را صاف کنید.

✅ یک خط عمودی را تصور کنید که از مرکز پیراهن پایین می‌آید و سپس آن را در امتداد این خط از وسط تا کنید تا آستین‌های مقابل با هم برخورد کنند. اکنون باید چیزی داشته باشید که شبیه یک تی شرت از وسط باشد.

✅ آستین ها را به عقب و روی بدن تا بزنید.

✅ کل لباس را دوباره از بالا به پایین تا کنید.

✅ حالا برای آخرین بار تی شرت را از وسط تا کنید.

نکته شماره 10 تی شرت پیراهن خود را به درستی تا کنید

به طور تصادفی تی شرت یا هر لباسی نخرید

از آنجایی که زیرپیراهن ها برای دیده شدن طراحی نشده اند معمولاً به رنگ سفید ساده یا خاکستری روشن هستند. آنها همچنین با پارچه‌های نازک‌تری، معمولاً پنبه یا میکروفیبر ساخته می‌شوند که به‌طور ناخوشایندی شفاف و چسبنده به‌عنوان لایه بیرونی به نظر می‌رسند.

هدف اصلی زیرپیراهن شما این است که به عنوان ضد عرق عمل کند. عرق را جذب می کند و لباس بیرونی شما را خشک نگه می دارد. همچنین می تواند شما را در زمستان گرم نگه دارد.

چگونه با تی شرت خوب به نظر برسیم

در نهایت بیایید ببینیم که چگونه می توانید تی شرت را در لباس های مختلف بگنجانید. هیچ راهی برای زیبا به نظر رسیدن تی شرت وجود ندارد اما در اینجا چند پیشنهاد شیک برای شروع شما وجود دارد.

نکته شماره 10 تی شرت پیراهن خود را به درستی تا کنید

یک کت اسپرت بپوش

شما می توانید با یک کت اسپرت باکیفیت استحکام بیشتری به ظاهر خود ببخشید.

برخی از ویژگی هایی که آنها را بسیار شیک می کند جیب ها، تکه های بازو و پلیسه هستند. ما می توانیم آن را به منشأ آنها به عنوان لباس ورزشی جنتلمن ردیابی کنیم.

برای همآهنگ کردن یک ژاکت با پیراهن خود اولین چیزی که باید به آن توجه کنید یقه است. باید شباهت هایی بین شکل یقه کت و یقه پیراهن وجود داشته باشد. برای انتخاب کت اسپرت مناسب می توانید به این راهنما مراجعه کنید .

شلوار جین تیره و خوش دست بپوشید

جین این توانایی عجیب و غریب را دارد که کل لباس شما را جذاب تر می کند – از جمله پیراهنی که به تن دارید. پس شلوار جین را پیدا کنید که مکمل تیپ بدنی شما باشد.

آبی تیره را انتخاب کنید زیرا همه کاره ترین است و می توانید بر اساس مناسبت از این شلوار برای لباس پوشیدن استفاده کنید با تبدیل شلوار جین به یک جفت شستشوی تیره، استایل خود را یک قدم جلوتر ببرید.

سخن پایانی”

اگر یک درسی وجود دارد که می توانم به شما بگویم این است که تی شرت ها می توانند فوق العاده شیک باشند اگر بدانید چگونه آنها را بپوشید یک تی شرت خوش لباس و با دقت انتخاب شده می تواند شما را به خوش پوش ترین مرد اتاق در یک مراسم غیر رسمی تبدیل کند. هرگز فکر نکنید که کت و شلوار و کراوات فانتزی تنها راه زیبایی است.

10 راه برای خوش استایل به نظر رسیدن با تی شرت مردانه
10 راه برای خوش استایل به نظر رسیدن با تی شرت مردانه
10 راه برای خوش استایل به نظر رسیدن با تی شرت مردانه
10 راه برای خوش استایل به نظر رسیدن با تی شرت مردانه
10 راه برای خوش استایل به نظر رسیدن با تی شرت مردانه

(1) 10 راز برای عالی به نظر رسیدن تیشرت
10 راز برای عالی به نظر رسیدن تیشرت - انتخاب برتر


(2) 10 نکته جذاب تر به نظر رسیدن آقایان از
10 نکته جذاب تر به نظر رسیدن آقایان از نگاه خانم ها


(3) 10 قانون برای مردان خوش تیپ
10 قانون برای مردان خوش تیپ


(4) تی شرتی خاص برای جذاب تر شدن آقایان
تی شرتی خاص برای جذاب تر شدن آقایان - مجله مد و فشن روچی


(5) تی شرت و راهنمای خرید در مدلهای مردانه
تی شرت و راهنمای خرید در مدلهای مردانه و زنانه صفرتاصد دانتستنی ها تیشرت


(6) چگونه با تیشرت سفید، استایلی مردانه و
چگونه با تیشرت سفید، استایلی مردانه و شیک داشته باشیم


(7) آموزش تیپ زدن با تیشرت مردانه - تیپ زدن
آموزش تیپ زدن با تیشرت مردانه - تیپ زدن با تیشرت - ویشرت دات آی آر


(8) 10 گام برای خوشتیپ بودن مردهای جوان
10 گام برای خوشتیپ بودن مردهای جوان تصاویری از ست های پیشنهادی مناسب آقایون خوشتیپ


(9) نحوه ست کردن تیشرت مردانه و قواعد خوش
نحوه ست کردن تیشرت مردانه و قواعد خوش استایلی با آن


(10) راهنمای ساخت استایل با تیشرت بایدها و
راهنمای ساخت استایل با تیشرت بایدها و نبایدها پارچی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا