عمومینکات و ترفند ها

5 راه برای افزایش عمر سوتین مورد علاقه تان

5 راه برای افزایش عمر سوتین مورد علاقه تان

5 راه برای افزایش عمر سوتین مورد علاقه تان آیا تا به حال سوتین مناسب پیدا کرده اید؟ خواه آن سوتین تی شرتی باشد که زیر همه چیز خوب به نظر می رسد یا آن سوتین توری که برای شب عالی است همه ما یک سوتین مورد علاقه داریم. امروز نکاتی را ارائه می‌دهم که به شما کمک می‌کند سوتین‌های مورد علاقه‌تان را حفظ کنید تا در طول عمرشان به خوبی کار کنند. فقط کافی است این نکات را دنبال کنید و دیگر هیچ وقت نگران یک زیر سیم پاره شده یا کش کشی نخواهید بود!

5 راه برای افزایش عمر سوتین مورد علاقه تان

1. یک شستشوی لباس خوب بخرید.

در حالی که می‌توانید سوتین‌های خود را با شامپو بچه بشویید، شستشوی خوب لباس زیر بهتر است. شستشوی لباس زیر خوب هم کثیفی را از بین می برد و هم به حفظ پارچه ها و کش ها در سینه بند شما کمک می کند تا در طول زمان بهتر بماند.

لباسشویی‌های لباس در انواع معطر و غیر معطر، و همچنین انواعی که باید لباس‌های زیرتان را آبکشی کنید و انواعی که مجبور نیستید وجود دارند. آنچه را که برای استایل و حساسیت های شما مناسب است.همچنین میتوانید با کلیک برروی آیا سوتین ها واقعا از افتادگی جلوگیری می کنند؟ این مقاله را هم بخوانید.

2. با آب داغ نشویید.

گرما دشمن لباس است پس هرگز سوتین خود را با چیزی جز آب سرد یا ولرم نشویید! پارچه‌های کشسان و کش آن‌هایی هستند که تضمین می‌کنند که سینه‌بند شما خیلی خوب می‌آید، بنابراین واقعاً می‌خواهید با آنها ملایم باشید و هنگام شستن و خشک کردن آنها از گرما دور نگه دارید. صبور باشید در آب خنک بشویید و از ماندگاری سوتین خود لذت ببرید!

به یاد داشته باشید که وقتی سوتین خود را می شویید باید آن را به آرامی بچرخانید و حداقل پانزده دقیقه آن را خیس کنید تا همه کثیفی ها از بین بروند!

5 راه برای افزایش عمر سوتین مورد علاقه تان

حتما بخوانید: 15 مدل سوتین که باید آنها را بشناسید

3. هرگز سوتین خود را در خشک کن قرار ندهید.

شما هرگز نمی خواهید سوتین خود را به دلیل گرمای زیاد از داخل خشک کن بگذارید. همه ما گاهی اوقات در شستن دست ها با آب گرم میشویم ، اما در مورد خشک کردن سوتین خود با هوا تقلب نکنید!

اگر می خواهید روند خشک شدن را تسریع کنید سعی کنید قبل از اینکه آن را خشک کنید از یک حوله استفاده کنید تا تمام آب اضافی سینه بند خود را فشار دهید.

اگر می توانید سعی کنید سوتین خود را صاف خشک کنید. اگر فضای کافی برای آن ندارید، می‌توانید آن را از بند آویزان کنید بدون اینکه اجازه دهید به اطراف بپیچد. این امر به ویژه برای سوتین‌های نیم تنه و سوتین‌های قالب‌گیری شده که می‌توانند در صورت خارج شدن از فرم به طور دائم چین و چروک شوند مهم است.

 افزایش عمر سوتین

4. دو روز پشت سر هم یک سوتین نپوشید.

چرخش از میان سوتین‌ها باعث می‌شود که هر سوتین عمر طولانی‌تری داشته باشد حتی اگر فقط چند سوتین دارید که دوستشان دارید سعی کنید روزهایی را که آنها را می پوشید به طور متناوب انتخاب کنید تا المان های کششی زمان داشته باشند تا به حالت اولیه برگردند.

اگر نمی توانید همزمان چندین سوتین بخرید مطمئن شوید که سایز و مدل سوتین مورد علاقه خود را یادداشت کنید تا بتوانید در ادامه راه به دنبال دیگری بگردید! همیشه تعویض چند سوتین راحت تر از حفظ سوتینی است که هفت روز در هفته می پوشید.

حتما بخوانید: آیا فرق کرست و سوتین را میدانید؟ کدام یک بهتر است؟

5. سوتین های خود را به دقت نگهداری کنید.

ساده ترین راه برای بهم ریختن سوتین یا سوتین قالبی این است که آن را در یک کشو با وسایلی در بالای آن قرار دهید. هنگامی که یک سینه بند فنجانی قالبی چروک یا صاف می شود، بازگرداندن آن به شکل تقریبا غیرممکن است!

اگر دستمال کاغذی اضافی و مقداری فضای ذخیره اضافی دارید می توانید مقداری کاغذ گلوله شده در سینه بند ها قرار دهید تا به آنها کمک کنید شکل خود را حفظ کنند. اگر نه، فقط مطمئن شوید که سینه بند ها در داخل یکدیگر قرار گرفته و در طول نگهداری آسیب نبینند.

اگر نمی توانید در کشوهای معمولی خود فضایی پیدا کنید، سعی کنید یکی از آن جعبه های تقسیم بندی را از فروشگاه تهیه کنید. آنها فقط اندازه مناسبی برای نگهداری یک دسته سوتین دارند و فضای زیادی برای صاف دراز کشیدن دارند.

 عمر سوتین

ما به شدت توصیه می کنیم که:

چه در حال خرید سوتین های روزمره یا لباس زیر برای یک موقعیت خاص هستید، همیشه ایده خوبی است که به دنبال نظر دوم باشید ما می دانیم که یافتن سوتین هایی که به خوبی تناسب داشته باشند و احساس خوبی داشته باشند، چقدر سخت است به خصوص زمانی که به تنهایی این کار را انجام می دهید.

اگر تا به حال در مورد سایز سوتین خود مطمئن نیستید یا نمی دانید برای یافتن سوتین خوب به کجا مراجعه کنید وقت آن رسیده است که به یک سینه بند کمک کنید.

سخن پایانی:

آیا سوتین مورد علاقه ای دارید که واقعاً آن را دوست داشته باشید؟ اگر چنین است، حتماً در نظرات در مورد آن به ما بگویید! آیا نکات ی برای مراقبت از لباس زیر زنانه از این مقاله یاد گرفتید؟ اگر چنین است، حتما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

5 راه برای افزایش عمر سوتین مورد علاقه تان
5 راه برای افزایش عمر سوتین مورد علاقه تان
5 راه برای افزایش عمر سوتین مورد علاقه تان
5 راه برای افزایش عمر سوتین مورد علاقه تان
5 راه برای افزایش عمر سوتین مورد علاقه تان

(1) پیدا کردن سایز سوتین اندازه گیری
پیدا کردن سایز سوتین اندازه گیری صحیح سایز سوتین مزون ایکس


(2) نکاتی برای انتخاب لباس زیر
نکاتی برای انتخاب لباس زیر


(3) آیا پوشیدن سوتین اسفنجی ضرر دارد
آیا پوشیدن سوتین اسفنجی ضرر دارد - پلت مد - بررسی مزایا استفاده از سوتین اسفنجی زنانه


(4) سوتین مناسب افتادگی سینه - گل پوش
سوتین مناسب افتادگی سینه - گل پوش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

دکمه بازگشت به بالا