عمومیمد لباس

10 ترکیب رنگی که استایل شما را جذاب میکند

10 ترکیب رنگی که استایل شما را جذاب میکند!

10 ترکیب رنگی که استایل شما را جذاب میکند! در فصل زمستان، خسته شدن از کمد لباس بسیار عادی است. زمستان دارد به درازا می کشد، بیرون هوا ابری و خاکستری است و ماه هاست که لباس هوای سردت را می پوشی. پس چگونه می توانید به لباسی که هر روز می پوشید جان ببخشید؟ با رنگ! و من فقط در مورد ست یک رنگ دراماتیک به ظاهر امروز خود صحبت نمی کنم نحوه جفت کردن رنگ ها نیز تأثیر زیادی بر سرزندگی شادی شما در لباس هایتان دارد.

بنابراین اگر آماده‌اید ترکیب‌های رنگی را امتحان کنید که شاید قبلاً به آن فکر نکرده‌اید 10 ترکیب رنگی که استایل شما را جذاب میکند بررسی میکنیم و بدون توجه به هوای دل‌انگیز، ظاهری شیک و خنک و گرم را حفظ می‌کنند.

10 ترکیب رنگی که استایل شما را جذاب میکند!

سرمه ای و نارنجی

سرمه ای و نارنجی یک ترکیب سنتی دریایی هستند اما وقتی آنها را با اشکال مدرن ترکیب کنید تأثیر زیادی ایجاد می کنند. و یکی از راه‌های افزایش تصاعدی تأثیر پذیری در استایل شما است، استفاده از لباس های رنگی پررنگ و یکدست است یک سنگر نارنجی از روی سرمه‌ای جدا می‌شود یا یک لباس آبی تیره که با کفش های نارنجی تأکید می‌کند، امروزی و شیک است.

10 ترکیب رنگی که استایل شما را جذاب میکند!

سبز و زرد

وقتی می خواهید دیده شوید اضافه کردن رنگ زرد و سبز راهی عالی برای این کار است! و اگر لباس های زرد و سبز در کمدتان آویزان نیست، هرگز فراموش نکنید که اکسسوری‌ها می‌توانند به همان اندازه پویا در ایجاد شادابی به لباس‌های شما باشند.

10 ترکیب رنگی که استایل شما را جذاب میکند!

آبی و صورتی

من در مورد آبی کودک و صورتی کم رنگ صحبت نمی کنم – ترکیبی که من دوست دارم آبی متوسط ​​تا تیره است که با سایه های صورتی تند پوشیده می شود. نکته مهم در مورد این رنگ ها این است که می توانید تن های خاصی را بر اساس ترجیح خود انتخاب کنید – واقعاً نمی توانید اشتباه کنید.

و اگر به ترکیب خود اطمینان ندارید طرح هایی را پیدا کنید که رنگ های مورد علاقه خود را با هم ترکیب می کنند.

10 ترکیب رنگی که استایل شما را جذاب میکند!

قرمز و صورتی

هنگام انتخاب رنگ برای پوشیدن، می توانید آگاهانه (یا ناخودآگاه) به سراغ ترکیبی گرم، ترکیبی سرد یا تضاد گرم و سرد بروید. قرمز و فوشیا یک ترکیب گرم مورد علاقه است که همیشه ذهن را به خود مشغول می کند. جسورانه است.

قرمز و صورتی

سبز و آبی

وقتی به دنبال بازی با ترکیبی خنک‌تر هستید من همیشه به رنگ‌های آبی و سبزآبی روی می‌آورم آنها سایه های جذابی را ایجاد میکنند، چمن و آسمان را منعکس می کنند و وقتی با هم پوشیده می شوند احساس معاصر و خیابانی می کنند.

سبز و آبی

زرد و خاکستری

ترکیب رنگ ها همیشه به دنبال ترکیب سایه های قوی و شدید نیست – می توانید ترکیبی کاملاً هوشمند و شیک با پایه خنثی و روشن ایجاد کنید.

زرد و خاکستری

قهوه ای و مشکی

رنگ شتری و مشکی یک جفت بی انتها است که همیشه احساس خوبی دارد. بله، به اندازه برخی ترکیبات دیگر نیست، اما اگر به دنبال ظاهری ظریف و در عین حال جذاب هستید، این همان است.

قهوه ای و مشکی

زیتونی و سفید

رنگ سفید با همه رنگ ها به راحتی ست میشود. شدت هر سایه ای را چند برابر می کند و آن را بسیار بیشتر برجسته می کند. در تابستان رنگ سفید روشنایی را تقویت می کند اما در هوای سردتر رنگ های تیره مانند زیتونی بسیار مناسب ترند این یک ترکیب هوشمند و تمیز است که می توانید از محل کار تا آخر هفته و برگردید.

زیتونی و سفید

خاکستری

لباس‌های تک رنگ می‌توانند کاملاً شیک یا ساده و خسته‌کننده به نظر برسند – همه چیز به نحوه ست کردن آن بستگی دارد یک راه ایده آل برای افزایش علاقه، بازی با سایه های هم رنگ است – در این مورد سایه های خاکستری.

رنگ‌های خاکستری کم‌رنگ، رنگ‌های متوسط ​​و زغالی یکی از راه‌های مورد علاقه من برای احساس آرامش بی‌آرام و در عین حال فوق‌العاده شیک در حالتی آرام و آرام است.

خاکستری

سخن پایانی:

همانطور که گفتیم ترکیب لباس با رنگهایی که همخوانی با استایل شما را دارند از اهمیت ویژه ای برخوردارند و شما با توجه به نکاتی که گفته شد میتوانید مناسب ترین رنگ را برای استایل خودتان در نظر بگیرید نظر شما چیست چه ترکیب رنگی دیگری را معرفی میکنید که میتوان یک استایل شیک و منحصر به فرد داشت؟ شما همچنین میتوانید با کلیک برروی چند ترکیب رنگ جذاب و مد روز برای خانم‌ها این مقاله را هم بخوانید.

10 ترکیب رنگی که استایل شما را جذاب میکند
10 ترکیب رنگی که استایل شما را جذاب میکند
10 ترکیب رنگی که استایل شما را جذاب میکند
10 ترکیب رنگی که استایل شما را جذاب میکند
10 ترکیب رنگی که استایل شما را جذاب میکند

(1) 10 ترکیب رنگ جدید برای ست کردن و ساخت
10 ترکیب رنگ جدید برای ست کردن و ساخت استایل در سال 2019 پارچی


(2) شیکترین ست کردن و ترکیب رنگ ها در مد و
شیکترین ست کردن و ترکیب رنگ ها در مد و استایل [وقت مد]


(3) 10 ترکیب رنگ لباس ایده آل برای خانم های
10 ترکیب رنگ لباس ایده آل برای خانم های خوش پوش ست رنگ لباس زنانه


(4) خاص شدن تیپ شما با ترکیب این رنگها عکس
خاص شدن تیپ شما با ترکیب این رنگها عکس


(5) 10 ترکیب رنگ محبوب و پرکاربرد در ست
10 ترکیب رنگ محبوب و پرکاربرد در ست کردن لباس -


(6) چند ایده ترکیب رنگ های جذاب برای عید
چند ایده ترکیب رنگ های جذاب برای عید


(7) 10 رنگ مناسب برای ترکیب با رنگ سال 2022
10 رنگ مناسب برای ترکیب با رنگ سال 2022 مجله پارچه نگار فروشگاه آنلاین پارچه نگار


(8) ترکیب رنگی که هیچگاه از مد نمیافتد
ترکیب رنگی که هیچگاه از مد نمیافتد - مجله مد و پوشاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا