ست لباسعمومی

استایل ایمو چیست چطور استایل ایمو داشته باشیم

استایل ایمو چیست؟ چطور استایل ایمو داشته باشیم؟

استایل ایمو چیست؟ چطور استایل ایمو داشته باشیم؟ ایمو سبکی از موسیقی است که در دهه 1980 در واشنگتن دی سی شکل گرفت و ترکیبی از پاپ پانک (pop punk) و ایندی راک (indie rock) است. در واقع نام “ایمو” مخفف “emotional hardcore” است.

به طور کلی، ایمو فراتر از موسیقی برای توصیف یک سبک مد خاص رایج در خرده فرهنگ ایمو – معمولاً نوجوانان استفاده می شود. مد و استایل ایمو معمولا شامل تی شرت های تنگ، هودی، شلوار جین تنگ، کفش ورزشی، اکسسوری پانک و مدل های خاص مو و آرایش است.

در ادامه این قسمت با همراه باشید تا در مورد استایل ایمو اطلاعات بیشتری کسب کنید و نمونه های مختلف استایل دخترانه ایمو را ببینید.

استایل ایمو چیست؟ چطور استایل ایمو داشته باشیم؟

استایل ایمو چیست؟ چطور استایل ایمو داشته باشیم؟

استایل ایمو چیست؟

سبک ایمو یک انتخاب محبوب در میان نوجوانانی است که دوست دارند خارج از جریان اصلی لباس بپوشند. بیشتر لباس هایی که در سبک ایمو استفاده می شود شامل تی شرت های بند و زنجیر است که اغلب به صورت محکم پوشیده می شوند. این تی شرت ها معمولا آستین کوتاه هستند و با هودی ست می شوند.

معمولاً نام یک گروه ایمو، جمجمه یا ستاره روی هودی ها چاپ می شود و معمولاً به رنگ ساده و تیره هستند. در مد ایمو، هودی بدون توجه به آب و هوا در تمام طول سال قابل قبول است و افراد علاقه مند به سبک ایمو اغلب سبک های سرد و متفاوتی دارند.

استایل ایمو چیست؟ چطور استایل ایمو داشته باشیم؟

استایل ایمو چیست؟ چطور استایل ایمو داشته باشیم؟

یکی دیگر از جنبه های مهم مد ایمو شلوار جین تنگ است. این نوع شلوار جین از باسن تا مچ پا تنگ است. هدف این است که به شلوار جین ظاهری رنگ‌آمیزی به ساق‌ها بدهد و می‌تواند شامل نیلی تیره، مشکی یا حتی روشن باشد، اما هرگز به رنگ شلوار جین آبی معمولی نیست.

کفش‌ های کتانی مشکی Converse یا کفش‌ های Vans ، انتخاب رایج کفش در مد ایمو هستند . دختران علاقه مند به مد و استایل ایمو می توانند کفش های سگک دار مشکی بپوشند ، اما نکته اصلی پوشیدن کفش های ساده و تخت است .

همچنین مد ایمو شامل بسیاری از اکسسوری مد، مانند دستکش های بدون انگشت، دستبندهای میخی، کمربندهای چرمی، و کوله پشتی یا بوم با آرم گروه ایمو است. بسیاری از افراد به آنها کلیپ یا پیکسل اضافه می کنند.

استایل مشکی ایمو

استایل مشکی ایمو

علاوه بر این، چندین سوراخ گوش بخشی از این ترند است و بسیاری از مردان نیز از عینک هایی با فریم مشکی ضخیم استفاده می کنند.

مو جزء جدایی ناپذیر مد ایمو است و ظاهر اصلی آن موهای مشکی صاف با چتری بلند است. چتری ها معمولا به پهلو کشیده می شوند و یک یا هر دو چشم را می پوشانند. بسیاری از افراد همچنین هایلایت های ضخیم آبی، صورتی یا بلوند دکلره شده را به موهای خود اضافه می کنند.

استفاده از خط چشم مشکی یکی از ویژگی های اصلی در مد و استایل ایمو است و استفاده از لاک مشکی روی ناخن نیز از دیگر ویژگی های این مدل است که ظاهری خاص و متفاوت متناسب با استایل ایجاد می کند. ایمو برای افرادی است که به آن علاقه دارند.

یکی از استایلیست های معروف درباره بازگشت به سبک ایمو می گوید: «سبک ایمو به اوایل دهه 2000 برمی گردد، زمانی که اینترنت چیز کوچکی بود و یکسری وب سایت ها خواننده و شاهزاده ایمو، اوریل لاوین را در کانون توجه قرار دادند.

استایل مشکی ایمو

ما چتری های مستقیم، سرآستین های چرمی روی هم، چکمه های چرمی دکتر مارتنز، کمربندهای میخ دار و رنگ هایی را دیدیم که همیشه بر پایه مشکی بودند.اما اکنون با وجود افراد مشهوری مانند کورتنی کارداشیان، مگان فاکس، ویلو اسمیت و اولیویا رودریگو، سبک ایموها کمی تغییر کرده است.

در اوایل، سبک emo-girl متمایز و متفاوت در نظر گرفته می شد که شامل پوشیدن تمام مشکی و رنگ کردن ناخن ها به همان رنگ، اکسسوری با کمربندهای میخی و سنجاق ایمنی بود. اما این روزها، سبک ایمو از نظر زیبایی شناسی بسیار متنوع است.

جزئیات کمد لباس در استایل ایمو مدرن و امروزی

برای اینکه بدانید یک کمد لباس مدرن به سبک ایمو چگونه به نظر می رسد، حتما به خواندن ادامه دهید.

استایل مشکی ایمو

ایمو

رنگ مشکی ، پالت رنگ اصلی در استایل ایمو مدرن است

اگرچه ظاهر کلی ایموها کمی تغییر کرده است، اما رنگ های تیره همچنان نشان دهنده این سبک مد و استایل هستند. هر رنگی که شباهت زیادی به جوهر، سایه‌ها یا تاریکی دارد، به غیر از ستاره‌ها یا نور، دارای مهر تایید دختر ایمو است.

بنابراین، می توانید از لباس های مشکی بی پایان، کرست توری تیره، تا چکمه های مشکی ضخیم استفاده کنید تا ظاهری مدرن به سبک ایمو داشته باشید.

لباس بیرونی چرمی ضروری است

برای پذیرش کامل مد ایمو، به چند تکه چرمی یا بهتر بگوییم تکه های چرمی مشکی در کمد خود نیاز دارید. ژاکت چرمی یا ژاکت دوچرخه سواری، بسته به اینکه با استایل و تیپ بدنی شما مناسب باشد، قطعا باید در لیست خرید شما باشد.

استایل ایمو

کفش های شما هم بیانیه ای دارند

زیبایی استایل دختر ایمو از سر تا پا تعهد است و کفش امضای این سبک یک جفت کفش پلت فرم مشکی کلفت کلاسیک است.

شلوار جین اسکینی یا لوله تفنگی خود را با مدل های راسته تعویض کنید

در سبک ایمو دختران همه چیز باید متناسب باشد و برای این تناسب لازم است که قطعات کوچکتر و متناسب بالاتنه را با چیزی بزرگتر در پایین تنه ست کنید و یا برعکس.

بنابراین، اگر می خواهید یک تاپ مناسب بپوشید، بهتر است به سراغ شلوارهای راسته بروید. همچنین اگر شلوار جینی که انتخاب می کنید دارای جزئیاتی مانند وصله یا مهر باشد، برای استایل ایمو مناسب تر خواهد بود.

استایل ایمو

استایل ایمو

از تیشرت های نیم تنه استفاده کنید

یکی از قطعاتی که در سال 2023 به استایل دختر ایمو مدرن اضافه خواهد شد، تی شرت Y2K است. این تی شرت ها برای ایجاد یک ظاهر دخترانه ایمو لایه ای مناسب هستند و می توانید با پوشیدن یک ژاکت، جلیقه یا پیراهن دکمه دار روی آن ظاهر خود را کامل کنید.

از رنگ ها غافل نشوید

در حالی که مشکی یکی از بازیگران اصلی کمد ایمو است، استفاده از رنگ ها برای ایجاد این سبک منعی ندارد. شما می توانید با ترکیب رنگ های اصلی کلاسیک مانند قرمز و همچنین رنگ های جواهری و حمایت از رنگ های خنثی مانند سفید و نقره ای، سنگینی سایه های تیره را جبران کنید.

همچنین استفاده از الگوهایی مانند چهارخانه، خال خالی، گل های قدیمی و طرح های گرافیکی کلیدی نیز برای ایجاد سبک ایمو مدرن بسیار مناسب است.

استایل ایمو چیست چطور استایل ایمو داشته باشیم
استایل ایمو چیست چطور استایل ایمو داشته باشیم
استایل ایمو چیست چطور استایل ایمو داشته باشیم
استایل ایمو چیست چطور استایل ایمو داشته باشیم
استایل ایمو چیست چطور استایل ایمو داشته باشیم

(1) استایل امو چیست صفر تا صد استایل
استایل امو چیست صفر تا صد استایل های امو


(2) آشنایی با استایل ایمو و نوع پوشش و
آشنایی با استایل ایمو و نوع پوشش و آرایش این استایل


(3) آشنایی با استایل ایمو و نوع پوشش و
آشنایی با استایل ایمو و نوع پوشش و آرایش این استایل خواندنی ها


(4) آشنایی با استایل ایمو و نوع پوشش و
آشنایی با استایل ایمو و نوع پوشش و آرایش این استایل خواندنی ها


(5) 40 سبک پوشش مدرن استایل زنانه مجله
40 سبک پوشش مدرن استایل زنانه مجله اینترنتی مد و لباس فروشگاه لباس مدبینا


(6) استایل شناسی مد از پاپ آرت تا گوتیک
استایل شناسی مد از پاپ آرت تا گوتیک در مد گردی لوکس تهران


(7) آشنایی با استایل ایمو و نوع پوشش و
آشنایی با استایل ایمو و نوع پوشش و آرایش این استایل - مدل لباس


(8) چطور استایل ایمو بزنیم جدیدترین مدل
چطور استایل ایمو بزنیم جدیدترین مدل های استایل ایمو - زیبامون


(9) چگونه استایل راک و فرهنگ های زیر مجموعه
چگونه استایل راک و فرهنگ های زیر مجموعه ی آن را داشته باشیم با آن استایل آرایش کنیم ام تیک شاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + یازده =

دکمه بازگشت به بالا