دنیای مدعمومی

راهنمای استایل بیزینس کژوال برای خانم ها

راهنمای استایل بیزینس کژوال برای خانم ها

راهنمای استایل بیزینس کژوال برای خانم ها : بسیاری از ما در محیطی کار می کنیم که به اندازه کافی رسمی نیست که لباس رسمی کسب و کار بپوشیم، اما به اندازه کافی معمولی نیست که ظاهر کفش های کتانی را به نمایش بگذاریم. این بدان معنی است که زمان آن فرا رسیده است که لباس‌های غیررسمی برای کسب و کار داشته باشید. برخی می گویند رسیدن به سطح رسمی بسیار پیچیده است، اما با راهنمای ما، به راحتی بر این سبک تسلط خواهید داشت.

استایل بیزینس کژوال برای زنان چیست؟

ساده‌ترین توضیح می‌تواند این باشد که لباس‌های استایل بیزینس کژوال زنان، سبک‌های رسمی تجاری و غیررسمی را ترکیب می‌کند. اساسا، اکثریت قریب به اتفاق لباس های اداری را توصیف می کند. بیشتر در مورد ترکیب آن لباس های رسمی و کمتر رسمی برای ایجاد ظاهری نیمه رسمی است که برای دفتر مناسب و قابل احترام است، اما نسبت به همکاران توهین آمیز نیست.

راهنمای استایل بیزینس کژوال برای خانم ها

نحوه لباس پوشیدن استایل بیزینس کژوال

برخی از لوازم اصلی کمد لباس تجاری وجود دارد که هر زنی باید آنها را داشته باشد. دامن های تجاری شیک، رنگ های متنوع شلوار، پیراهن های رسمی و غیر رسمی، کت و شلوار، کت و شلوار … بیایید بیاموزیم که چگونه این تکه‌های تجاری رسمی را با لباس‌های غیررسمی ترکیب کنیم تا در روزهای اداری پیش رو بیش از حد لباس نپوشید.

راهنمای استایل بیزینس کژوال برای خانم ها

قانون اساسی که می توانیم برای همه لباس ها اعمال کنیم: یک لباس تجاری رسمی باید با یک لباس غیررسمی مخلوط شود.

بیشتر بخوانید: لباس نیمه رسمی برای خانم ها : راهنمای سبک لباس های نیمه رسمی

کت و شلوار بیزینس کژوال

کت بلیزر به عنوان یک قطعه تجاری رسمی تلقی می شود، به این معنی که یک کالای معمولی باید مکمل آن باشد. آن را با یک پیراهن معمولی، شلوار جین یا چینی، یا یک لباس سبک ست کنید تا ظاهری تمیز و ساده اما نیمه رسمی داشته باشید.

راهنمای استایل بیزینس کژوال برای خانم ها

لباس بیزینس کژوال

لباس تجاری یک لباس بسیار رسمی است که برای رسیدن به سطح مناسبی از رسمی بودن باید با دقت ترکیب شود. سعی کنید آن را با یک کت کتان سایز بزرگ، کت ترنچ روشن ، یا یک ژاکت درشت برای یک محیط اداری آرام تر بپوشید.

راهنمای استایل بیزینس کژوال برای خانم ها

پیراهن بیزینس کژوال

پیراهن های رسمی ترد، کاملا مناسب و بسیار شیک هستند. آنها اساس لباس‌های بیزینس کژوال هستند، بنابراین بیایید از آنها نهایت استفاده را ببریم. لباستان را با کتانی چینی، شلوار جین تیره (اینها نباید سفید یا پاره شوند)، یک ژاکت یا یک کت ترنچ سایز بزرگ ترکیب کنید. در مورد پیراهن‌های غیررسمی با طرح‌های ریز، راه راه یا چک‌های مختلف، آن‌ها را با شلوارهای ساده و تمیز ترکیب کنید تا ظاهری زیبا داشته باشید.

راهنمای استایل بیزینس کژوال برای خانم ها

شلوار بیزینس کژوال

موردد دیگری که در راهنمای استایل بیزینس کژوال برای خانم ها به آن پرداخته ایم شلوار است. شلوارهای زنانه به دلیل تطبیق پذیری و راحتی یکی از لباس های مورد علاقه هستند. به راحتی با هر چیزی ترکیب می شوند، آن ها را با یکی از پیراهن های رسمی مورد علاقه خود، یک بلیزر معمولی، یا یک ژاکت سبک و بالرین بپوشید. این یکی از راحت ترین لباس هایی است که می توانید برای روز خود در دفتر بسازید.

راهنمای استایل بیزینس کژوال برای خانم ها

دامن بیزینس کژوال

دامن های تجاری مدرن و بسیار شیک هستند، بنابراین ما نیز باید رسمی بودن آن ها را با عناصر غیر رسمی بشکنیم. بیایید طول را به خطر نیندازیم زیرا برای محیط حرفه ای نامناسب است. در عوض، سعی کنید دامن مدادی را با یک پیراهن غیر رسمی و یا یک دامن گشاد با یک تی شرت ساده بپوشید که به خوبی به شما می آید. اگر می خواهید آن را غیر رسمی نگه دارید، کفش پاشنه بلند نپوشید. سعی کنید به جای آن به سراغ بالرین ها یا لوفرهای خود بروید.

راهنمای استایل بیزینس کژوال برای خانم ها

کت و شلوار بیزینس کژوال

کت و شلوار، بدون شک، رسمی ترین تکه از تمام کمدهای کلاسیک رسمی کسب و کار است، اما فکر نکنید که نمی توانید از آن در فضای کاری روزمره در محل کار استفاده کنید. اگر برای یک مصاحبه بیزینس کژوال می روید، به سراغ کت و شلواری با رنگ های پاستلی روشن بروید که به راحتی با یک تی شرت ساده سفید و بالرین ها ترکیب شود. اگر شرکت شما اجازه می‌دهد، با کفش‌های کتانی چرمی شیک ظاهری داشته باشید و آن‌ها را با یک کت شلوار گلدار یا چک‌دار بپوشید.

راهنمای استایل بیزینس کژوال برای خانم ها

بیشتر بخوانید: مدل های کت و شلوار زنانه 1401

کفش های بیزینس کژوال

برای تکمیل یک لباس بیزینس کژوال مناسب، باید از کفش های خود مراقبت کنید. همانطور که همیشه می گوییم، بسته به اینکه چه کفشی می پوشید و آیا از آنها مراقبت می کنید، کفش ها می توانند لباس شما را بسازند یا آن را خراب کنند. کد لباس بیزینس کژوال به شما فضایی برای بازی با کفش‌هایتان می‌دهد، بنابراین سعی کنید به سراغ کفش‌های راحتی با ظاهری شیک، بروگ‌های معمولی بروید تا لباس‌های رسمی‌تان را بشکنید، یا چکمه‌های چلسی باکیفیت زیبا برای گرم نگه داشتن پاهایتان در سردترین روزها.

راهنمای استایل بیزینس کژوال برای خانم ها

رنگ های بیزینس کژوال

برای اکثر خانم ها، کمد لباس تجاری از قطعات ضروری در رنگ های خنثی مانند مشکی، آبی تیره، بژ یا سفید تشکیل شده است. خوشبختانه برای همه، سبک بیزینس کژوال به ما اجازه می دهد تا رنگ های بیشتری را در لباس های روزانه خود وارد کنیم و کل طرح رنگ را در دسترس قرار دهیم.

راهنمای استایل بیزینس کژوال برای خانم ها

ساختن لباس خود را با وسایل ضروری در رنگ های اصلی شروع کنید و به آرامی برخی از رنگ ها را اضافه کنید – چه یک رنگ پاستلی یا چند رنگ جسورانه و براق. همچنین ترکیب اصول اولیه خنثی با قطعاتی با الگوی جالب مانند نقطه، راه راه یا حتی پلنگ آسان است. به یاد داشته باشید، همه چیز در مورد یافتن تعادل مناسب است!

نباید های لباس‌های بیزینس کژوال

❌ از پوشیدن دمپایی، کفش دویدن یا صندل های تابستانی بند دار خودداری کنید.
❌ شلوار یوگا، ساق یا شلوار پاره در لباس‌های غیررسمی تجاری ممنوع است.
❌ پوشیدن لباس‌های ورزشی و سویشرت‌هایی با هودی نیز توصیه نمی‌شود.

✔️ همیشه لباس های بدون چروک بپوشید.
✔️ سجاف شما باید به زانو برسد.
✔️ چاپ را با اصول ساده جفت کنید.

تاپ های بیزینس کژوال: پیراهن، بلوز، تاپ بدون آستین ، بلیزر، ژاکت های زیبا
دمپایی بیزینس کژوال: دامن (تا زانو باید کوتاه ترین باشد)، شلوار مجلسی، شلوار جین (شستشوی تیره، بدون پارگی)، چینی، لباس تجاری
کفش‌های بیزینس کژوال: صندل، بالرین، کفش‌های کتانی چرمی مینیمالیستی، کفش‌های راحتی شیک، یا چکمه‌های مجلسی

آیا شلوار جین می تواند برای یک استایل بیزینس کژوال باشد؟

خوشبختانه شلوار جین یک لباس غیر رسمی تجاری محسوب می شود. با این وجود، استثنائاتی وجود دارد. همه لباس های جین برای محیط کار مناسب نیستند. بنابراین در انتخاب شلوار باید محتاط تر باشیم.

در اینجا بایدها و نبایدهایی که هنگام ایجاد یک لباس بیزینس کژوال وجود دارد آورده شده است:

نباید ها:

از پوشیدن شلوار جین رنگی پاره، پاره، فرسوده یا رنگ پریده خودداری کنید
از رنگ های روشن دوری کنید
شلوار جین را با لباس های غیررسمی تر ترکیب نکنید

بایدها:

شلوار جین تیره مانند مشکی یا آبی تیره بپوشید
شلوار جین خود را بپوشید به عنوان مثال، می توانید یک کت و شلوار و یک پیراهن دکمه دار را ترکیب کنید
شلوار جین مناسبی بپوشید که بتوانید راحت در آن جابجا شوید

آیا ژاکت کش باف پشمی بیزینس کژوال هستند؟

بله، ژاکت کش باف پشمی یک کالای بیزینس کژوال در نظر گرفته می شود. آنها می توانند گزینه ساده تر و راحت تری برای بلیزر باشند. بهترین چیز در مورد آنها تطبیق پذیری و پتانسیل ترکیبی آنهاست. آنها را می توان تقریباً با هر چیزی ترکیب کرد و طول های مختلفی در دسترس است. ژاکت کش باف پشمی بلند توجه بیشتری نسبت به ژاکت کش باف با ران بلند دارد. با این حال، اگر با لباس های خیلی حجیم ست شود، می تواند لباس شما را کمرنگ کند. بنابراین اگر ژاکت کش باف پشمی تمام قد می پوشید، آن را با لباس های مناسب تر ترکیب کنید.

سخن آخر:

امیدواریم ازاین مطلب استفاده کرده باشید و بتوانید بهترین استایل بیزینس کژوال را بعد از خواندن این مطلب برای خود طراحی کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: راهنمای استایل اسمارت کژوال زنانه

راهنمای استایل بیزینس کژوال برای خانم ها
راهنمای استایل بیزینس کژوال برای خانم ها
راهنمای استایل بیزینس کژوال برای خانم ها
راهنمای استایل بیزینس کژوال برای خانم ها
راهنمای استایل بیزینس کژوال برای خانم ها

(1) راهنمای استایل رسمی و بیزنسی برای خانوم
راهنمای استایل رسمی و بیزنسی برای خانوم ها و اقایون - زیبامون


(2) با استایل کژوال، استایل محبوب دختران و
با استایل کژوال، استایل محبوب دختران و پسران آشنا شوید - Tjoor


(3) معرفی استایل رسمی برای خانم ها ساعدنیوز
معرفی استایل رسمی برای خانم ها ساعدنیوز


(4) استایل اسمارت کژوال زنانه چیست مجله
استایل اسمارت کژوال زنانه چیست مجله پی جو


(5) استایل اسمارت کژوال زنانه مجله
استایل اسمارت کژوال زنانه مجله اینترنتی لباس،مد،فشن و زیبایی زیپ


(6) استایل کژوال و هر چیزی که در این مورد
استایل کژوال و هر چیزی که در این مورد باید بدانید - مجله اینترنتی شادمگ


(7) استایل کژوال دخترانه
استایل کژوال چیست معرفی 7 استایل کژوال دخترانه برتر - ندیمان


(8) استایل کژوال Casual چیست - بانوی شهر
استایل کژوال Casual چیست - بانوی شهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + پنج =

دکمه بازگشت به بالا