عمومیکیف و کفش

با کفش های طرح پلنگی چه بپوشیم

با کفش های طرح پلنگی چه بپوشیم؟

با کفش های طرح پلنگی چه بپوشیم؟ یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای ست کردن شخصیت به هر لباسی، ترکیب کردن یک جفت کفش پلنگی است. اما به همان اندازه که پرطرفدار و سرگرم کننده است چاپ پلنگی واقعاً با همه چیز کار نمی کند در واقع من احتمالاً می‌توانم رنگ‌ها و لباس‌هایی را نام ببرم که کفش‌های طرح پلنگی با آن‌ها کار نمی‌کنند تا چیزی که می‌توانم با آنها کار کنم.

خبر خوب این است که وقتی ترکیب مناسبی را بدست آورید شکست درام، زرق و برق و جذابیت سخت است. در زیر چند نکته برای پوشیدن کفش های طرح پلنگی آورده شده است.

با کفش های طرح پلنگی چه بپوشیم؟

انتخاب سریع برای کفش های طرح پلنگی: مشکی

ناگفته نماند لباس‌های شب، دامن و شلوار مشکی برای کفش‌های طرح پلنگی مناسب هستند. نه تنها به این دلیل که طرح‌های پلنگی مشکی دارند، اگرچه مطمئناً ضرری ندارد بلکه به این دلیل که رنگ مشکی واقعاً بر رنگ‌های روشن‌تر در الگوهای چاپ پلنگی سنتی تأکید دارد.

بنابراین، این کار آسانی است و می‌توانید کفش‌های طرح پلنگی خود را فقط برای پوشیدن با رنگ مشکی ست کنید، اما این می‌تواند کمی خسته‌کننده شود. پس بیایید چند گزینه دیگر را بررسی کنیم.

بیشتر بخوانید» چگونه لباس های طرح دار را با هم ست کنیم؟

با کفش های طرح پلنگی چه بپوشیم؟

با کفش های طرح پلنگی چه بپوشیم؟شلوار مناسب با کفش پلنگی

با کفش های طرح پلنگی چه بپوشیم؟

سفید و روشن خنثی: انتخاب طبیعی تر برای کفش های طرح پلنگی

پس از مشکی، ساده‌ترین رنگ برای ست کردن با کفش‌های طرح پلنگی، سفید و رنگ‌های خنثی روشن مانند شنی، رژگونه و کرم هستند. اگر واقعاً به جزئیات علاقه دارید به دنبال رنگ‌هایی باشید که با سایه‌های روشن‌تر در کفش‌های خاص شما مطابقت داشته باشد، اما برای اکثر انتخاب‌های خنثی در همان محدوده کلی به اندازه کافی نزدیک است.

درست مانند سیاه، سفید و سایر رنگ‌های خنثی روشن به اندازه‌ای قوی هستند که در کفش‌های چاپی خود را نگه دارند اما قطعاً بر آن‌ها غلبه نمی‌کنند.

بیشتر بخوانید» با لباس های پلنگی زنانه استایل متفاوتی داشته باشید!

با کفش های طرح پلنگی چه بپوشیم؟شلوار مناسب با کفش پلنگی

با کفش های طرح پلنگی چه بپوشیم؟

قرمز و سایر رنگ های روشن

تنها چیزی که نیاز دارید نگاهی گذرا به یک جفت پمپ چاپ پلنگی Louboutin است تا ببینید رنگ قرمز چقدر با کفش های طرح پلنگی کار می کند. در واقع، اگر هدف شما متوقف کردن ترافیک است، راه حل ساده است: یک لباس قرمز روشن را با کفش های طرح پلنگی و شاید یک کمربند مشکی پهن ست کنید. اگر به دنبال جلب توجه زیادی نیستید، به سادگی از قرمز به عنوان رنگ برجسته با یکی از رنگ های دیگر در این لیست استفاده کنید.

رنگ‌های روشن دیگری که به خوبی با طرح‌های پلنگی کار می‌کنند عبارتند از: نارنجی و زمانی که به‌طور محدود به عنوان رنگ‌های برجسته، صورتی و زرد استفاده شوند.

بیشتر بخوانید» 25 استایل پاییزی زیبا که امسال باید امتحان کنید!

شلوار مناسب با کفش پلنگی شلوار مناسب با کفش پلنگی

شلوار مناسب با کفش پلنگی

چاپ پلنگی با رنگ های زمینی و رنگ های خنثی متوسط

در حالی که ممکن است برخی از رنگ‌های خاکی، سبز زیتونی، قهوه‌ای و رنگ‌های زنگ‌زده به دلیل ضخامت بیش از حد نادیده گرفته شوند، اما برای زمانی که رنگ بیشتری نسبت به رنگ‌های خنثی می‌خواهید، گزینه‌ای عالی هستند و انتخابی بسیار ظریف‌تر از رنگ‌های روشن هستند. رنگ‌های خنثی و رنگ‌های خاکی با رنگ متوسط ​​نیز برای ست کردن با طرح‌هایی با رنگ خنثی مانند پلنگی و یوزپلنگ ایده‌آل هستند.

شلوار مناسب با کفش پلنگی شلوار مناسب با کفش پلنگی

شلوار مناسب با کفش پلنگی

برای داشتن ظاهری آراسته، تن لباس خود را با کفش هایتان همآهنگ کنید. برای مثال، اگر کفش‌های طرح پلنگی که با آن کار می‌کنید سیاه و سفید هستند، رنگ‌های میانی سردتری مانند زیتونی و خاکستری را امتحان کنید. از طرف دیگر، اگر کفش‌های شما دارای پایه کرم واقعی‌تری هستند رنگ‌های گرم‌تری را می‌خواهید به رنگ‌های زنگ زده و قهوه‌ای فکر کنید.

جین بهترین دوست معمولی طرح پلنگی کفش است

و در نهایت چه کفش های تخت، چه پوتین یا پوتین یکی از ساده ترین راه ها برای پوشیدن کفش های طرح پلنگی این است که آن ها را با جین قدیمی خوب ست کنید.

برای ظاهری کلاسیک غیررسمی و بی دغدغه، سعی کنید شلوار جین مورد علاقه خود را با یک پیراهن دکمه دار سفید یا یک بلند و لاغر ست کنید و یک جفت بالرین با طرح پلنگی به آن اضافه کنید.

شلوار مناسب با کفش پلنگی شلوار مناسب با کفش پلنگی

شلوار مناسب با کفش پلنگی

نکات کلی برای پوشیدن کفش های طرح پلنگی

در حالی که می‌توانید به راحتی کفش‌های طرح پلنگی را با لباسی خنثی و تک رنگ مانند تمام مشکی یا برنزه ست کنید، چیزی که واقعاً عالی است این است که دو یا چند رنگ خنثی و یکدست را کنار هم قرار دهید. مثلا دامن کرم، بلوز مشکی، کمربند قرمز و کفش پلنگی.

مگر اینکه شما یک جسور واقعی مد باشید، می خواهید از پوشیدن مدل های دیگر با کفش های طرح پلنگی خودداری کنید، و حتی اگر کودک وحشی هستید، دو بار در مورد آن فکر کنید. طرح های پلنگی پررنگ، نژادی و قدرتمند هستند، بنابراین برای متعادل کردن آنها به مواد جامد قوی نیاز دارند.

این بدان معنا نیست که بقیه لباس شما باید خسته کننده یا ملایم باشد، بلکه به این معنی است که تعادل از رنگ قوی دیگری مانند قرمز یا چارتره حاصل می شود و نه از یک چاپ رقیب.

شلوار مناسب با کفش پلنگی شلوار مناسب با کفش پلنگی

شلوار مناسب با کفش پلنگی شلوار مناسب با کفش پلنگی

شلوار مناسب با کفش پلنگی

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که مشاهده کردید مدل های مختلفی از کفش های پلنگی جذاب را خدمت شما عزیزان به نمایش گذاشتیم شما همچنین میتوانید با کلیک برروی با هر رنگ کفش چه لباسی بپوشیم؟ این مقاله را هم بخوانید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما به اشتراک بگذارید.

با کفش های طرح پلنگی چه بپوشیم
با کفش های طرح پلنگی چه بپوشیم
با کفش های طرح پلنگی چه بپوشیم
با کفش های طرح پلنگی چه بپوشیم
با کفش های طرح پلنگی چه بپوشیم

(1) با کفش های طرح پلنگی چه بپوشیم کفش
با کفش های طرح پلنگی چه بپوشیم کفش های طرح دار جذاب - علی پیکس


(2) چگونه لباس های طرح پلنگی خود را به
چگونه لباس های طرح پلنگی خود را به زیبایی ست کنیم - وارونه


(3) نکاتی درباره ست کردن لباس های پلنگی
نکاتی درباره ست کردن لباس های پلنگی -


(4) با لباس مجلسی پلنگی چه کفشی بپوشیم
با لباس مجلسی پلنگی چه کفشی بپوشیم


(5) چه جوری لباس طرح پلنگی رو به سبک کلاسیک
چه جوری لباس طرح پلنگی رو به سبک کلاسیک بپوشم


(6) لباس پلنگی و نحوه ست کردن آن با اکسسوری
لباس پلنگی و نحوه ست کردن آن با اکسسوری و کیف و کفش


(7) لباس پلنگی، جدیدترین ترند پاییزی برای
لباس پلنگی، جدیدترین ترند پاییزی برای خانم ها عکس - زیبامون


(8) لباس پلنگی و راهنمای ست کردن این استایل
لباس پلنگی و راهنمای ست کردن این استایل با اکسسوری های سبک طرح لئوپارد Leopard


(9) لباس پلنگی به همراه اکسسوری سبک Leopard
لباس پلنگی به همراه اکسسوری سبک Leopard - چطور لباس طرح پلنگی بپوشیم- ماتیلا


(10) مدل لباس پلنگی کیف و کفش و شلوار پلنگی
مدل لباس پلنگی کیف و کفش و شلوار پلنگی زنانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا