ست لباسعمومی

آیا میدانید با مینی اسکارف چه چیزی ست میشود

آیا میدانید با مینی اسکارف چه چیزی ست میشود؟

آیا میدانید با مینی اسکارف چه چیزی ست میشود؟ این روزها شاهد ترند روسری های کوچک یا روسری های مینی هستیم. هر چند سال یکبار دنیای مد به سراغ این روسری های جذاب می رود. با ترند مینی روسری، اکثر خانم های شیک پوش از این روسری ها در استایل خود استفاده می کنند. روسری مینی جذاب انتخاب خوبی برای تمام فصول به خصوص بهار و تابستان است.

با این حال، از آنجایی که اخیراً به یک ترند تبدیل شده است، بسیاری از افراد ممکن است در استفاده از آن مردد باشند. یکی از دلایل آن این است که بسیاری از خانم ها از امتحان یک استایل می ترسند و انتخاب مانتو و استایل مناسب برایشان سخت است. در این مقاله با شما هستیم تا با هم استایل های مختلف را بررسی کنیم.

آیا میدانید با مینی اسکارف چه چیزی ست میشود؟

مینی اسکارف چیست؟

مینی اسکارف به روسری های کوچکی گفته می شود که طول و عرض آن حدود 75 سانتی متر است. نام دیگر این روسری ها باندانا است. این روسری ها امروزه کاملا مد شده اند و بازار داغی پیدا کرده اند. روسری مینی بخش مهمی از استایل زنانه است و کاربردهای زیادی دارد. این روسری ها انتخابی شیک و کلاسیک هستند و با همه مدل ها ست می شوند.

مینی اسکارف را با دستمال اشتباه نگیرید!

برخی از افراد مینی اسکارف را روسری می نامند. اما مینی اسکارف از روسری کوچکتر است و کل حجم مو را نمی پوشاند. روسری بیشتر در حین ورزش و فعالیت های بدنی استفاده می شود. در ضمن مینی روسری به صورت روسری روی سر بسته می شود. البته مینی روسری کاربردهای دیگری هم دارد که به آنها اشاره می کنیم.

آیا میدانید با مینی اسکارف چه چیزی ست میشود؟

آیا میدانید با مینی اسکارف چه چیزی ست میشود؟

استایل های جذاب با مینی اسکارف

می توانید با یک روسری مینی استایل های شیک و جذابی بسازید. این روسری ها برای استفاده در انواع سبک های کژوال و رسمی مناسب هستند. مانتو، مانتو، بلوز، پیراهن سنتی و بلند گزینه های جذابی هستند که به راحتی با یک شال مینی ست می شوند.

استفاده از روسری و شال بزرگ با مانتوهایی که یقه بزرگی دارند باعث پف شال و روسری و ایجاد ناهمآهنگی در استایل می شود. بنابراین مینی اسکارف برای مانتوهایی که یقه بزرگ و پهنی دارند بهترین گزینه است. با ترکیب این دو می توانید استایل زیبایی بسازید.

آیا میدانید با مینی اسکارف چه چیزی ست میشود؟

ست کردن مینی اسکارف با کت و شلوار:

اگر از طرفداران استایل رسمی هستید یا به یک مراسم رسمی دعوت شده اید، این سبک را فراموش نکنید. یکی از جذاب ترین استایل هایی که می توانید با روسری مینی داشته باشید، ترکیب آن با کت و شلوار رسمی و کفش پاشنه بلند است.

می توانید با کت و شلوار و روسری خود یک استایل تک رنگ رسمی و شیک ایجاد کنید. کت و شلوار تک رنگ خود را با یک روسری کوچک در خانواده رنگی (مثلاً کمی روشن تر یا تیره تر از رنگ کت و شلوار) ست کنید. رنگ روسری مینی را با رنگ کیف یا کفش خود همآهنگ کنید. به این ترتیب استایل شما جذاب تر می شود.

آیا میدانید با مینی اسکارف چه چیزی ست میشود؟

روسری و پیراهن مینی با شلوار جین:

این سبک برای افراد معمولی توصیه می شود. کاغذ یکی از اقلام اصلی کمد لباس زنانه است. ترکیب روسری مینی، بلوز و شلوار به سبک مامان انتخاب خوبی برای فصل بهار و تابستان است. می توانید استایل خود را با یک جفت کفش کتانی یا صندل تکمیل کنید.

ترکیب کلاسیک یک روسری کوتاه با یک پیراهن بلند سنتی:

پیراهن های بلند این روزها بسیار مد روز هستند. این پیراهن های گشاد و خنک انتخاب مناسبی برای گرمای تابستان هستند. می توانید پیراهن خود را با یک روسری مینی و یک جفت صندل ست کنید و استایل تابستانی زیبایی داشته باشید.

مینی اسکارف

یک روسری مینی را با یک کت تک در یک مراسم رسمی ست کنید:

لازم نیست روسری را با کت و شلوار ست کنید. در عوض، می توانید روسری مینی خود را با یک کت و شلوار تکی ترکیب کنید. آن را با شلوار جین یا هر شلوار پارچه ای که دوست دارید ست کنید. یک جفت کفش پاشنه بلند این استایل را کامل خواهد کرد.

یک روسری کوچک با وست را امتحان کنید:

جلیقه یا جلیقه به تازگی به کمدها بازگشته و با پیراهن ست شده است. اگر از طرفداران این سبک هستید و جلیقه می پوشید، روسری مینی را با استایل خود امتحان کنید. جلیقه را می توانید با شلوار پارچه ای و کفش پاشنه بلند بپوشید و استایلی رسمی داشته باشید.

مینی اسکارف

در خرید روسری مینی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

رنگ: قبل از خرید روسری مینی به رنگ کتی که می خواهید با آن ست کنید توجه کنید. رنگی را انتخاب کنید که بتوانید به راحتی با کت خود همآهنگ کنید. برای مثال می توانید از رنگ مکمل کت استفاده کنید تا استایل خود را جذاب تر کنید.

روش دیگری که می توانید برای داشتن استایلی جذاب از آن استفاده کنید، ایجاد استایل تک رنگ است. در این روش باید سعی کنید از تناژهای مختلف هم رنگ استفاده کنید. به این ترتیب می توانید روسری مینی را کمی روشن تر یا تیره تر از رنگ کت خود انتخاب کنید. برای داشتن استایلی مناسب می توانید رنگ روسری را با کیف یا کفش خود همآهنگ کنید.

مینی اسکارف

طرح و مدل: به طرح روسری مورد نظر خود دقت کنید. اگر مانتو طرح دار می پوشید بهتر است روسری ساده و تک رنگ انتخاب کنید. اگر پارچه مانتوتان ساده است، به راحتی می توانید طرح مورد نظر خود را تهیه کنید. توجه داشته باشید که رنگ مانتو باید با یکی از رنگ های طرح روسری مطابقت داشته باشد.

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که به همآهنگی رنگ و طرح روسری با رنگ پوست خود توجه کنید. اگر رنگ پوست سبز دارید، رنگ‌ها و طرح‌های روشن برایتان جذاب هستند.

کسانی که رنگ پوست روشن دارند می توانند رنگ های تیره را امتحان کنند. مینی اسکارف بیشترین تاثیر را روی صورت دارد پس در انتخاب طرح و رنگ مناسب دقت کنید.

مینی اسکارف

سایر موارد استفاده از روسری به عنوان اکسسوری

مینی اسکارف نه تنها به عنوان روسری استفاده می شود، بلکه کاربردهای دیگری نیز دارد. این شال سایز کوچکی دارد به همین دلیل یکی از کاربردهای آن استفاده از آن به عنوان شال گردن است.

همچنین با تا کردن روسری می توانید از آن به عنوان عمامه یا سربند استفاده کنید. می توانید یک روسری را به عنوان اکسسوری با گره زیبا به کیف خود بچسبانید که بسیار خاص و زیباست. روش دیگری که ممکن است دیده باشید، بافتن یا بستن موهایتان با روسری است. با این کار ظاهری شیک و منحصر به فرد خواهید داشت.

روسری مینی این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. همانطور که می بینید ست کردن شال مینی با لباس های دیگر محدودیتی ندارد. به سادگی روسری خود را با هر لباسی که دوست دارید ست کنید و از این ترند زیبا لذت ببرید. روسری مینی با چه لباسی دوست دارید؟

مینی اسکارف

سخن پایانی»

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که گفتیم از آنجایی که اخیراً به یک ترند تبدیل شده است، بسیاری از افراد ممکن است در استفاده از آن مردد باشند.شما همچنین میتوانید با کلیک برروی مینی اسکارف چیست؟ کالکشن مینی روسری این مقاله را هم بخوانید.نظرات و یا پیشنهادت خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

آیا میدانید با مینی اسکارف چه چیزی ست میشود
آیا میدانید با مینی اسکارف چه چیزی ست میشود
آیا میدانید با مینی اسکارف چه چیزی ست میشود
آیا میدانید با مینی اسکارف چه چیزی ست میشود
آیا میدانید با مینی اسکارف چه چیزی ست میشود

(1) آیا میدانید با مینی اسکارف چه چیزی ست
آیا میدانید با مینی اسکارف چه چیزی ست میشود


(2) مینی اسکارف را با چی ست کنیم انواع
مینی اسکارف را با چی ست کنیم انواع مدل مینی اسکارف - پارس مگ


(3) جدیدترین مدل های روسری مینی اسکارف یا
جدیدترین مدل های روسری مینی اسکارف یا بی بی اسکارف وقت مد


(4) 6 نکته برای انتخاب مینی اسکارف مناسب
6 نکته برای انتخاب مینی اسکارف مناسب استایل زنانه - شیک باشیم


(5) مینی اسکارف چیست راهنمای خرید و انتخاب
مینی اسکارف چیست راهنمای خرید و انتخاب - هانیل اسکارف


(6) مینی اسکارف با چی ست میشه فروشگاه
مینی اسکارف با چی ست میشه فروشگاه شال و روسری کاشانه


(7) چند روش برای بستن مینی اسکارف و شال
چند روش برای بستن مینی اسکارف و شال - بپوش رو


(8) ست کردن مینی اسکارف به سبک پریناز
ست کردن مینی اسکارف به سبک پریناز ایزدیار عکس - اقتصاد آنلاین


(9) استایل با مینی اسکارف راهنمای ست کردن
استایل با مینی اسکارف راهنمای ست کردن همراه عکس - هانیل اسکارف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا