آهنگ ویژهعمومیکیف و کفش

چگونه کت و شلوار آبی را با کفش های قهوه ای ترکیب کنیم

چگونه کت و شلوار آبی را با کفش های قهوه ای ترکیب کنیم؟

چگونه کت و شلوار آبی را با کفش های قهوه ای ترکیب کنیم؟ : کت و شلوار آبی و کفش قهوه ای ترکیب مناسبی از کت و شلوار و کفش مجلسی است. اما این بدان معنا نیست که ساده ترین ترکیب است. سایه های مختلف کت و شلوار آبی و کفش قهوه ای ترکیب آن را دشوارتر از آنچه به نظر می رسد، می کند. بیایید از همه احتمالات عبور کنیم تا نکات اصلی را روشن کنیم و هر بار که نیاز به انتخاب ترکیب کت و شلوار و کفش خود دارید بهترین تصمیم را بگیرید.

آیا می دانید چگونه کت و شلوار خود را با کفش ترکیب کنید؟

در طول سال ها، بحث های زیادی در مورد مناسب بودن پوشیدن کفش های قهوه ای در یک محیط حرفه ای وجود داشته است. با این حال، هنگامی که به درستی انجام شود، ترکیب کت و شلوار آبی و کفش قهوه ای می تواند به همان اندازه تیزتر و حتی زیباتر از هر کت و شلوار و کفش مشکی به نظر برسد. و البته این جمله در مورد کت و شلوارهای سرمه ای با کفش های قهوه ای آکسفورد یا بروگ قهوه ای نیز صدق می کند.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کت و شلوار مردانه

در اینجا یک راهنمای کامل اینفوگرافیک است که به شما کمک می کند کت و شلوار خود را با کفش ترکیب کنید:

چگونه کت و شلوار آبی را با کفش های قهوه ای ترکیب کنیم؟

چیزی که در مورد کت و شلوار آبی و کفش قهوه ای عالی است این است که چقدر می تواند همه کاره باشد. تغییرات جزئی در ظاهر می تواند آن را برای تقریباً هر استایلی مناسب کند. ظاهری هوشمندانه اما نه شیک، مد روز و در عین حال حرفه ای است.
هنگام بررسی نحوه ست کردن کت و شلوار آبی با کفش های قهوه ای باید به چند نکته توجه کنید: مناسبت، مدل کت و شلوار و کفش، تناژ رنگ و اکسسوری شما. همچنین می توانید کت و شلوار آبی سلطنتی را با کفش های قهوه ای ترکیب کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه استایل شلوار مشکی با کفش قهوه ای برای آقایان

10 نکته در مورد نحوه ست کردن کت و شلوار آبی و کفش قهوه ای:

✔️ کت و شلوارهای سرمه ای با کفش های قهوه ای تیره بهتر ست می شوند.

چگونه کت و شلوار آبی را با کفش های قهوه ای ترکیب کنیم؟

✔️ کت و شلوارهای آبی روشن را می‌توان با کفش‌های قهوه‌ای در رنگ‌های تیره یا روشن‌تر، از جمله رنگ‌های برنزه یا کنیاکی، و همچنین مدل‌های کفش غیررسمی‌تر پوشید.

✔️ برای داشتن استایل حرفه ای، همیشه بهتر است که از ترکیب کت و شلوار آبی تیره و کفش آکسفورد قهوه ای تیره استفاده کنید. می‌توانید جفت‌های سبک‌تر را برای مناسبت‌های کمتر رسمی و مواردی که کدهای لباس سخت‌گیری ندارند، ذخیره کنید.

✔️ کفش های قهوه ای تیره آکسفورد، ظاهر کت و شلوار سرمه ای را کاملاً تکمیل می کنند و برای استایل رسمی تر مناسب هستند. همچنین می توانید کفش های تیره دربی بپوشید.

✔️ با پوشیدن یک پیراهن دکمه دار سفید و کراوات سرمه ای با کت و شلوار سرمه ای و ظاهر کفش قهوه ای تیره هرگز نمی توانید اشتباه کنید. با این حال، از امتحان کردن پیراهن دیگری نترسید و ترکیب رنگی را با آن ببندید. رنگ‌های خاکستری، سبز جنگلی، قهوه‌ای و دیگر رنگ‌های عمیق نیز می‌توانند بسیار خوب عمل کنند. برای افراد شجاع، حتی می توانید یک پیراهن چاپ شده با همان طیف رنگی بپوشید. به هر حال، یاد بگیرید که چگونه گره کامل ویندسور را خودتان انجام دهید.

چگونه کت و شلوار آبی را با کفش های قهوه ای ترکیب کنیم؟

به عنوان مثال، برای کارهای رسمی کمتر، مانند یک شب، کت و شلوار آبی خود را با کفش های کتانی قهوه ای، دربی یا حتی نیم بوت ها ست کنید تا احساس راحتی بیشتری داشته باشید. اگر می‌خواهید کمربند بپوشید، حتماً آن را با کفش‌های قهوه‌ای خود همآهنگ کنید.

بیشتر بخوانید: 10 مدل پیراهن که هر مردی باید داشته باشد

✔️ کت و شلوارهایی در سایه روشن‌تر از آبی برای موقعیت‌های آرام‌تر عالی هستند. آن‌ها را با بروگ قهوه‌ای یا برنزه، همراه با یک پیراهن دکمه‌دار که دکمه‌های بالایی آن‌ها باز نشده یا حتی یک پیراهن ساده یا پیراهن کش‌دار ست کنید.

✔️ به کت و شلوارهای آبی ساده محدود نشوید. نوارهای آبی، کت و شلوارهای چهارخانه یا شیشه‌ای، در پارچه‌های مختلف مانند پشم، کتان یا توید می‌توانند با کفش‌های قهوه‌ای شگفت‌انگیز به نظر برسند.

چگونه کت و شلوار آبی را با کفش های قهوه ای ترکیب کنیم؟

✔️ برای یک نسخه آخر هفته، کت و شلوار آبی روشن خود را با یک پیراهن اسپرت یا پیراهن کش ورزشی و کفش های کتانی چرمی قهوه ای بپوشید.

✔️ هنگام انتخاب لوازم جانبی، اعم از کمربند، کراوات، مربع جیب، دکمه سرآستین یا ساعت، همه چیز در جزئیات است. این ایده خوبی است که به یک کمربند چرمی قهوه ای و بند ساعت بچسبید. در تناژ رنگ کت و شلوار خود برای کراوات و مربع جیب خود بمانید.

چند نکته را که نباید هنگام پوشیدن این ترکیب رعایت کنید:

✔️ با کت و شلوار آبی و کفش قهوه ای خود کمربند مشکی نبندید. شما باید از اکسسوری مکمل برای لباس خود استفاده کنید تا به خوبی در کنار هم به نظر برسند.

✔️ از استفاده از تن‌های رنگی متضاد برای پیراهن و اکسسوری‌ها خودداری کنید. پوشیدن کت و شلوار آبی با کفش های قهوه ای کاملاً مد است. شما نباید در این کار زیاده روی کنید، اما رنگ ها یا چاپ های متضاد زیادی را با هم ترکیب و مطابقت دهید.

چگونه کت و شلوار آبی را با کفش های قهوه ای ترکیب کنیم؟

✔️ کت و شلوار سرمه ای رسمی خود را با کفش های قهوه ای کژوال ست نکنید، به خصوص اگر در یک محیط حرفه ای بپوشید. زمانی که کت و شلوار خود را با کفش خود ست می کنید مناسبت را در نظر داشته باشید تا مطمئن شوید که هر دو مناسب هستند.

✔️ برخلاف کفش‌های مشکی، کفش‌های قهوه‌ای هیچ گونه کثیفی یا خراشی را پنهان نمی‌کنند. مطمئن شوید که کفش‌هایتان تمیز و براق هستند.

✔️ شلوارهای آبی و کفش های قهوه ای نیز از همان قوانین کت و شلوار پیروی می کنند.

سخن آخر:‌

کت و شلوار آبی که با کفش های قهوه ای پوشیده می شود می تواند استایل شخصی شما را ارتقا دهد. نکات ما را در نظر داشته باشید و این کفش ها به سبکی هستند که به راحتی می توانند هر کت و شلوار ساده ای را شاداب کنند و شما را مدرن و شیک جلوه دهند. اگر به این مطلب علاقمند بوده اید پیشنهاد می کنیم بخوانید:‌ نحوه پوشیدن کت و شلوار خاکی برای آقایان

چگونه کت و شلوار آبی را با کفش های قهوه ای ترکیب کنیم
چگونه کت و شلوار آبی را با کفش های قهوه ای ترکیب کنیم
چگونه کت و شلوار آبی را با کفش های قهوه ای ترکیب کنیم
چگونه کت و شلوار آبی را با کفش های قهوه ای ترکیب کنیم
چگونه کت و شلوار آبی را با کفش های قهوه ای ترکیب کنیم

(1) نحوه ست کردن کت و شلوار آبی با کفش
نحوه ست کردن کت و شلوار آبی با کفش قهوهای - چی بپوشم اولین وب سایت تخصصی مد و لباس


(2) ست کردن شلوار آبی و کفش قهوه ای - کت
ست کردن شلوار آبی و کفش قهوه ای - کت شلوار جامه سرا


(3) چگونه کفش خود را با کت و شلوار خود ست
چگونه کفش خود را با کت و شلوار خود ست کنید - کت شلوار جامه سرا


(4) روش و اصول ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش
روش و اصول ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش


(5) کت شلوار سرمه ای مردانه و صفر تا صد
کت شلوار سرمه ای مردانه و صفر تا صد اصول ست کردن آن با پیراهن ، کراوات و کفش


(6) کت شلوار آبی را با چه چیزی ست کنیم
کت شلوار آبی را با چه چیزی ست کنیم


(7) مهم ترین قوانین ست رنگ کت و شلوار و کفش
مهم ترین قوانین ست رنگ کت و شلوار و کفش را اینجا بخوانید - سبک لباس آقایان


(8) راهنمای ست کردن کفش قهوه ای با لباس
راهنمای ست کردن کفش قهوه ای با لباس-وبلاگ شیکسون


(9) با کت و شلوار آبی چه رنگی بپوشیم کفش
با کت و شلوار آبی چه رنگی بپوشیم کفش، پیراهن و ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا